Dončičius | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (16/6) komanda, kuri namuose 130:84 (31:28, 33:24, 40:14, 26:18) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (6/17) ekipą.

46 taškų persvara varžovus sutriuškinusi „Mavericks“ laimėjo penktąjį kartą iš eilės.

Luka Dončičius per 26 minutes pelnė 28 taškus, Kristapas Porzingis įmetė 13 taškų ir geriausias sezono rungtynes sužaidė Bobanas Marjanovičius – 15 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

Dalaso klubas po dviejų kėlinių pirmavo 12 taškų persvara, bet varžovus pribaigė trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 40:14.

„Pelicans“: J.J.Redickas 15, Brandonas Ingramas ir Jrue Holiday po 14, Jaxsonas Hayesas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (9 rez. perd.), Bobanas Marjanovičius 15 (16 atk. kam.), Timas Hardaway ir Jalenas Brunsonas po 14, Sethas Curry 11.