Laikinojo vyriausiojo trenerio Duncano Fergusono vadovaujama Liverpulio „Everton“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje namuose 3 – 1 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Richarlisonas jau 5-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Everton“ į priekį 1:0.

Dominicas Calvertas Lewinas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Kepa Arrizabalaga atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tammy Abrahamo 27-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

D.Calvertas Lewinas 49-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Mateo Kovačičius 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rezultatą 1:2.

Theo Walcottas 60-ąją minutę suklaidinęs du gynėjus atliko smūgį, tačiau K.Arrizabalaga sėkmingai atrėmė kamuolį.

KOKIA PROGA! Puikaus N’Golo Kante perdavimo sulaukęs Masonas Mountas 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

D.Calvertas Lewinas 84-ąją minutę nuginklavo vartininką ir įtvirtino šeimininkų pergalę 3:1.

Tre 05-12 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Ket 05-13 Aston Villa 20 : 00 Everton
Ket 05-13 Manchester United 22 : 15 Liverpool