Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

  Gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabijoje 30-metis meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus prieš 30-metį britą Anthony Joshua. Britui tai bus galimybė revanšui po sensacingo pralaimėjimo techniniu nokautu birželio 1 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV).

Penktadienį boksininkai paskutinį kartą prieš kovą susitiko akis į akį. Kovos išvakarėse vyko sportininkų svėrimo procedūra. Kaip ir spėta, A.Joshua numetė nemažai svorio ir prieš kovą svėrė tik 237 svarus (107,5 kg). Jis buvo 10 svarų lengvesnis nei prieš pirmąją kovą ir lengviausias nuo 2014 m. Tuo tarpu A.Ruizas dar priaugo svorio ir svėrė net 283 svarus (128,37 kg). Tai didžiausias jo svoris nuo pat 2009 m. ir 15 svarų didesnis nei per pirmąją kovą su A.Joshua.

A.Ruizas manė, kad svėrimai vyks šešiomis ar septyniomis valandomis anksčiau, todėl kai teko atvykti į oficialią procedūrą, jis jau buvo suvalgęs keletą patiekalų ir išgėręs daug vandens.

Čempionas supranta, kad toks jo svoris sukėlė rimtų abejonių dėl jo šansų laimėti prieš A.Joshua, tačiau A.Ruizas patikino, kad normaliomis sąlygomis jis svertų tiek pat, kiek ir prieš pirmą kovą.

„Prieš svėrimus aš pavalgiau ir išgėriau daug vandens“, – atskleidė A.Ruizas. „Žinote, aš taip pat svėriausi su visais savo drabužiais ir sombrero. Jeigu svėrimai būtų įvykę tada, kai jie man sakė, aš būčiau tokio paties svorio kaip ir birželio 1-ą dieną. Mes esame tokie pat stiprūs ir pasiruošę. Šį kartą aš pats norėjau būti šiek tiek sunkesnis, kad būčiau stipresnis ir jausčiausi geriau. Manau, kad jeigu būtume svėrę tada, kai man sakė, dabar būčiau svėręs 267 (121,1 kg) ar 268 (121,56 kg) svarus, tačiau iš tiesų nėra svarbu, kiek aš sveriu, nes mes turime planą ir koks yra tikrasis mano svoris. Aš vis dar greitas ir esu stiprus“.

Tuo tarpu tai, kad A.Joshua sveria mažiau nei per pirmąją kovą, A.Ruizo nuomone tai gali tapti tiek pranašumu, tiek ir trūkumu.

„Tai gali būti ir gerai, ir blogai. Bet tai yra viena iš priežasčių, kodėl norėjau sverti šiek tiek daugiau. Noriu jaustis dar stipresnis. Aš noriu būti tas, nuo kurio jis bėgios, nes aš jį persekiosiu. Jeigu jis sukiosis aplinkui, aš turėsiu papildomos jėgos.

A.Joshua vadybininkas Eddie Hearnas buvo šiek tiek nustebęs mano svoriu. Bet tai yra gerai, kad jie galvoja apie mano svorį, nes prieš penktadienio svėrimus visi žiūrėjo ir mane ir galvojo, kad esu kur kas lieknesnis ir stipresnis. Mes norime, kad jie daug galvotų apie mano svorį“, – kalbėjo A.Ruizas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …