Maxas Holloway | „Stop“ kadras

Maxas Holloway | „Stop“ kadras

 Buvo metas, kai UFC puslengvio svorio kategorijos čempionas Maxas Holloway beprotiškai medžiojo kovą su airiu Conoru McGregoru.

Iškovojęs 13 pergalių iš eilės, įskaitant keletą nokautų prieš buvusį čempioną Jose Aldo, M.Holloway norėjo atkeršyti už dar 2013 metais patirtą pralaimėjimą prieš C.McGregorą, kai pačiam M.Holloway dar buvo vos 22-eji.

Jų tarpusavio keliai taip ir nesusikirto – C.McGregoras ilgai buvo neaktyvus, kovojo prieš boksininką Floydą Mayweatherį, o vėliau bandė iškovoti titulą prieš Chabibą Nurmagomedovą, tačiau patyrė pralaimėjimą.

Kalbant apie M.Holloway, jis trumpam sustojo lengvo svorio kategorijoje (iki 70,3 kg), kur balandžio mėnesį pasirodė prieš Dustiną Poirier ir po 13 iš eilės karjeros pergalių patyrė pralaimėjimą. Tada sugrįžo į puslengvio svorio kategoriją bei trečią kartą apgynė savo titulą, kai nugalėjo Frankie Edgarą.

Dabar M.Holloway ruošiasi kovoti su Aleksandru Volkanovski viename didžiausių metų turnyrų „UFC 245“, tuo tarpu C.McGregoras į narvą planuoja sugrįžti sausio 18-ą dieną „UFC 246“ turnyre prieš Donaldą Cerrone‘ą.

M.Holloway laukia titulo gynyba, todėl šiuo metu jis per daug negalvoja apie C.McGregorą. Visgi kai užsimenama apie jo vardą, M.Holloway vėl užsimano revanšo.

M.Holloway yra tikras, kad jeigu C.McGregoras vėl nori sugrįžti tarp UFC elito, jie privalo susitikti revanšinėje kovoje.

„Pažiūrėsime, kaip viskas klostysis. Jeigu jis nori sugrįžti į tą lygį, kuriame buvo prieš keletą metų bei nori vėl būti vienu geriausiu MMA kovotoju pasaulyje, aš esu tikras, kad mes privalome susikauti“, – per „UFC 245“ turnyrui skirtus pietus su žiniasklaida kalbėjo M.Holloway. „Jis nori būti geriausiu, aš noriu tokiu būti. Jeigu jo mintys yra teisingos, esu tikras, kad mes susikausime“

Nors M.Holloway ir C.McGregoras yra keletą kartų apsižodžiavę socialiniuose tinkluose, tačiau dabar čempionas pagarbiai atsiliepia apie airį.

„Pažiūrėsime, kaip jam seksis prieš D.Cerrone‘ą. Pažiūrėsime, ar jis sugrįžo. Linkiu jam puikios treniruočių stovyklos ir negaliu sulaukti, kada vėl pamatysiu jį narve“, – sakė M.Holloway.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley