Maxas Kellermanas ir Timas Bradley | Youtube.com nuotr.

Maxas Kellermanas ir Timas Bradley | Youtube.com nuotr.

 Lietuvos bokso gerbėjai su nekantrumu laukia gruodžio 14 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyksiančios kovos tarp 32-ejų metų amerikiečio Terence‘o Crawfordo ir 31-erių metų lietuvio Egidijaus Kavaliausko. Vienu geriausių planetos boksininkų vadinamas T.Crawfordas šioje kovoje gins WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Svarbiausias vakaro kovas transliuos JAV sporto žiniasklaidos gigantas ESPN. Šio kanalo analitikas Timas Bradley, kuris pats yra buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu, apžvelgė būsimą kovą su Maxu Kellermanu.

„Šitas vaikis Kavaliauskas, kuris susitiks su Crawfordu, man jau matytas. Jis pasižymi didele jėga. Jo smūgis „mirtinas“ ir jis gali prigauti Crawfordą, bet Terence‘as yra geriausias mano kada nors matytas boksininkas. Galime prisiminti Sugar Ray Robinsoną, Sugar Ray Lenoardą ir Floydą Mayweatherį. Crawfordas yra jų kategorijoje. Crawfordas gali kovoti tiek pirmuoju, tiek antruoju numeriu. Jis taip natūraliai naudoja kairiarankių stovėseną, kad net sunku patikėti, jog jis dešiniarankis. Nėra dalyko, kurio jis negalėtų padaryti, be to, Crawfordas yra itin nuožmus. Jis nuožmus kaip Pernellas Whitakeris, jis nori nokautuoti varžovus, nori priversti juos pajausti skausmą ir aš manau, kad jis tai padarys būsimoje kovoje“, - kalbėjo T.Bradley.

M.Kellermanas patikino, kad laiko T.Crawfordą geriausiu „pound-for-pound“ boksininku pasaulyje, o T.Bradley pažymėjo, kad T.Crawfordui trūksta kovų su elitiniais varžovais, nes jie nenori su juo susitikti.

„Tu sakai, kad Kavaliauskas gali „prigauti“ Crawfordą? Sakai, kad „nuožmioji mašina“ gali jį prigauti? Prigauti kuo? Tikrai ne smūgiu ringe. Jis vos nepralaimėjo Ray Robinsonui! Ir aš nekalbu apie Sugar Ray Robinsoną. Tai buvo kova, kuri galėjo pakrypti bet kuria linkme“, - kolegos žodžiais stebėjosi M.Kellermanas.

T.Bradley tuomet bandė aiškinti savo pareiškimą: „Ray Robinsonas nepatogus ir sudėtingas varžovas, o jo kovos stilius – neįprastas. Jis turi ilgas galūnes ir yra kairiarankis, bet sutinku, kad Robinsonas ne Crawfordo lygio. Karjeros pike statyčiau už Crawfordo pergalę prieš geriausią Floydo Mayweatherio versiją. Štai kaip aš tikiu tuo vaikiu.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų