„Panathinaikos“
IV kėlinys, 4 min.
78
:
72
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Andy Ruizas ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Andy Ruizas ir Anthony Joshua | Scanpix nuotr.

Šį vakarą Saudo Arabijoje 30-metis meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas nesugebėjo apginti WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržų prieš 30-metį britą Anthony Joshua. Britas atsirevanšavo po sensacingo pralaimėjimo techniniu nokautu birželio 1 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV). Revanšinėje kovoje prireikė visų 12 raundų. Po jų teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę britui (118:110, 118:110, 119:109).

A.Joshua jau pirmojo raundo pabaigoje praliejo varžovo kraują ir praktiškai visą kovą puikiai laikėsi savo plano. Britas naudojosi savo fizinių duomenų pranašumu, dirbo iš distancijos, dažnai atakavo varžovą „jabais“, gerai dirbo kojomis ir taip vengė A.Ruizo smūgių.

Čempiono diržus gynęs meksikietis nemažą kovos dalį taikėsi į brito korpusą, o sumažinti distancijos iki A.Joshua jam nesisekė. Ėjimas į klinčą A.Ruizui irgi dažniausiai nieko gero neatnešdavo. Netgi priešingai, po klinčo A.Joshua žaibiškai atakuodavo meksikietį ir neretai tai darydavo sėkmingai.

Britas neutralizavo visus pagrindinius A.Ruizo ginklus ir be didesnių išimčių kontroliavo kovos eigą. A.Joshua prieš šią kovą numetė nemažai svorio ir jam tai akivaizdžiai padėjo. Britas nepritrūko kvapo, išliko šviežias visus 12 raundų, neprarado koncentracijos ilgesniam laikui ir pelnytai iškovojo pergalę.

A.Joshua daugiau kartų pataikė į varžovą (107 prieš 60) ir jo smūgiai buvo tikslesni (28,7 proc. prieš 23 proc.). A.Ruizas pranašumą turėjo tik pagal smūgius į korpusą (22 prieš 17). 8-as raundas buvo vienintelis, kuriame A.Ruizas atliko daugiau tikslių smūgių nei A.Joshua (12 prieš 8).

Bendra smūgių statistika:

Bendra smūgių statistika | Organizatorių nuotr.

Bendra smūgių statistika | Organizatorių nuotr.

Smūgių statistika pagal raundus:

Smūgių statistika pagal raundus | Organizatorių nuotr.

Smūgių statistika pagal raundus | Organizatorių nuotr.

A.Joshua sąskaitoje yra 23 pergalės (21 nokautais) ir vienintelis pralaimėjimas prieš A.Ruizą. Britas pirmą kartą pasaulio profesionalų bokso čempionu tapo 2016 m. balandį ir iki kovos su A.Ruizu buvo 6 kartus apgynęs titulą. A.Joshua taip pat yra 2012 m. Londono olimpinis čempionas ir 2011 m. pasaulio vicečempionas mėgėjų bokse.

A.Ruizas turi 33 pergales (22 nokautais) ir 2 pralaimėjimus. Ankstesnę nesėkmę jis patyrė 2016 m. gruodį, kai teisėjų sprendimu (113:115, 113:115, 114:114) pralaimėjo kovą dėl WBO pasaulio čempiono diržo prieš Josephą Parkerį iš Naujosios Zelandijos.

Kovos eiga:

Dvyliktasis raundas: A.Ruizas bando aktyviau eiti į ataką, bet tai tik suteikia daugiau galimybių A.Joshua pramušti varžovo gynybą. Čempionas paskutinę minutę kvietė britą ateiti į ringo vidurį ir kautis su juo atviriau, bet A.Joshua toks pasiūlymas nesudomino.

Vienuoliktasis raundas: A.Ruizo komanda puikiai stabdo kraują, o vaizdas ringe praktiškai nesikeičia. Po dar vieno nykaus raundo A.Joshua veikiausiai priartėjo prie pergalės. Verta pažymėti tai, kad britas visą kovą atrodo šviežias. Svorio metimas jam akivaizdžiai padėjo.

Dešimtasis raundas: Britas prisiminė „jabus“, toliau gerai dirba kojomis ir ramiai kontroliuoja raundo eigą. A.Ruizui reikės keisti kovos planą, kitaip pralaimėjimas veikiausiai neišvengiamas.

Devintasis raundas: A.Joshua tiksliau pradėjo raundą. A.Ruizas tik po greito išsilaisvinimo iš klinčo pataikė į varžovą. A.Joshua į tai atsakė sėkminga trijų smūgių kombinacija. Treneriai ragina britą nepamiršti „jabų“ strategijos.

Aštuntasis raundas: A.Ruizas vėl imasi savo plano atakuoti varžovo korpusą, kartais ir neleistinais būdais. Teisėjas dar kartą perspėjo klausyti jo nurodymų. Viena geriausių A.Ruizo atakų šioje kovoje. A.Joshua praleido keletą smūgių iš eilės. Dar keletas tikslių A.Ruizo smūgių. Geriausias čempiono raundas šioje kovoje.

Septintasis raundas: A.Ruizas bando dažniau eiti į klinčą, bet tai jam menkai padeda. Po vieno iš klinčų čempionas praleido galingą smūgį į galvą. A.Joshua išlaiko kovos kontrolę.

Šeštasis raundas: Ta pati istorija kartojasi. A.Joshua „jabais“ renkasi teisėjų simpatijas ir palaiko atstumą nuo A.Ruizo. Čempionui užteko akimirkai nuleisti rankas ir jis iš karto praleido smūgį į galvą. Kovos pradžioje boksininkų turėtos problemos su prakirstais antakiais, panašu, neperaugo į kažką rimtesnio.

Penktasis raundas: Labai atsargiai raundą pradėjęs britas antroje jo pusėje bent 5-6 kartus pramušė A.Ruizo gynybą. Čempionas šį kartą buvo labai vangus.

Ketvirtasis raundas: Pradžia panaši kaip ir ankstesnių raundų, po klinčo teisėjas perspėjo boksininkus, kad šie klausytų jo nurodymų. A.Joshua didžiąją raundo dalį „baksnojo“ varžovą „jabais“ ir daug judėjo po ringą. Paskutinėmis sekundėmis boksininkai suaktyvėjo ir abu pasižymėjo akcentuotais bei tiksliais smūgiais.

Trečiasis raundas: A.Ruizas šiek tiek aktyvesnis raundo pradžioje ir taikosi į brito korpusą. Vėliau situacija stabilizavosi, abu boksininkai vengė rizikos. Raundą baigė sėkminga brito smūgių serija - į galvą ir į korpusą.

Antrasis raundas: A.Joshua sėkmingai kovoja iš distancijos ir randa spragų varžovo gynyboje pavieniais smūgiais. A.Ruizas toliau praleidžia smūgius į galvą, o pats brito rimčiau nesužeidžia. A.Ruizas bandė veltis į klinčą, bet tai baigėsi dar vienu galingu praleistu smūgiu. Tiesa, į antakį kliuvo ir britui, jo veide pasirodė kraujas.

Pirmasis raundas: Apylygė pradžia, sportininkai keičiasi „jabais“. A.Ruizas dažniau taikosi į korpusą, A.Joshua išlieka atsargus. Raundo pabaigoje A.Joshua atliko puikų smūgį ir prakirto varžovo kairįjį antakį!

Atnaujinta 23.17 val. A.Ruizas nušvilptas pristatymo metu.

Atnaujinta 23.10 val. Skamba Didžiosios Britanijos, JAV ir Meksikos himnai.

Atnaujinta 23.08 val. A.Ruizas irgi jau ringe!

Atnaujinta 23.02 val. Nuskambėjo Saudo Arabijos himnas, vėliau paleista „Sweet Caroline“ dainą ir pagaliau A.Joshua atkeliauja į ringą!

Atnaujinta 22.45 val. Paskutinė „apšildomoji“ kova baigėsi. Laikas vakaro desertui.

Atnaujinta 22.37 val. D.Pacheco ir S.Saidi kovą visgi nuspręsta surengti.

Atnaujinta 22.36 val. A.Joshua prieš A.Ruizą - jau netrukus!

Atnaujinta 20.35 val. S.Stallone neslepia susižavėjimo A.Ruizu.

Atnaujinta 20.33 val. A.Joshua vėliavo atvykti į areną, nes jo vairuotojas pasirinko klaidingą kelią. A.Ruizas tokių problemų neturėjo.

Atnaujinta 19.49 val. Saudo Arabijoje pliaupia stiprus lietus, žiūrovai sėdi su skėčiais, o ringą kol kas pavyksta išlaikyti sausą.

Kitų kovų rezultatai:

Diego Pacheco pirmajame raunde „išjungė“ Selemani Saidi.

Aleksandras Povetkinas lygiosiomis baigė 12 raundų kovą (115:113, 113:115, 114:114) su Michaeliu Hunteriu. Nė vienas boksininkas neiškovojo teisės kautis dėl WBA pasaulio čempiono diržo, bet sutiko susitikti revanšinėje kovoje. Plačiau apie kovą skaitykite paspaudę ČIA.

Dillianas Whyte'as po 10 raundų teisėjų sprendimu (98:93, 97:93, 97:93) įveikė Mariuszą Wachą. Plačiau apie kovą skaitykite paspaudę ČIA.

Ivanas „Hopey“ Price'as trečiajame raunde techniniu nokautu nugalėjo Swedį Mohamedą. Fanai nušvilpė, jų nuomone, per anksti kovą nutraukusį teisėją.

Filipas Hrgovičius trečiajame raunde nokautavo Ericą Moliną ir iškovojo WBC tarptautinį sunkiasvorių diržą.

Kovos įrašas:

Mahammadrasulas Majidovas antrajame raunde nokautavo Tomą Little'ą.

Zuhayras Al Qahtani 8 raundų kovoje dominavo prieš Omarą Dusary (80:72, 78:74, 77:75) ir iškovojo WBC Vidurio rytų lengvo svorio kategorijos čempiono diržą.

Majidas al Naqbi trečiajame raunde techniniu nokautu nugalėjo Ilją Beruašvilį.

Kaip skiriasi boksininkų fiziniai duomenys?

Penktadienį boksininkai paskutinį kartą prieš kovą susitiko akis į akį. Kovos išvakarėse vyko sportininkų svėrimo procedūra. Kaip ir spėta, A.Joshua numetė nemažai svorio ir prieš kovą svėrė tik 237 svarus (107,5 kg). Jis buvo 10 svarų lengvesnis nei prieš pirmąją kovą ir lengviausias nuo 2014 m. Tuo tarpu A.Ruizas dar priaugo svorio ir svėrė net 283 svarus (128,37 kg). Tai didžiausias jo svoris nuo pat 2009 m. ir 15 svarų didesnis nei per pirmąją kovą su A.Joshua.

A.Joshua prieš A.Ruizą turės didelį fizinių duomenų pranašumą. Britas yra 10 cm aukštesnis (198 cm prieš 188 cm) ir turi net 20 cm ilgesnes rankas (208 cm prieš 188 cm).

Kiek uždirbs kovotojai?

Pranešama, kad Saudo Arabijos šeichai vien už galimybę savo šalyje surengti vieną didžiausių metų bokso kovų paklojo daugiau nei 40 mln. JAV dolerių. Tai padėjo gerokai „išpūsti“ kovos prizinį fondą, kurio didžioji dalis atiteks A.Joshua, nes A.Ruizas prieš pirmąją kovą buvo pasirašęs kontraktą su revanšo sąlyga, o tame kontrakte jo uždarbis buvo numatytas sąlyginai kuklus.

Teigiama, kad A.Ruizas už kovą gaus 9 mln. JAV dolerių, neįskaičiuojant pajamų iš reklamos. Jo uždarbis galėtų išaugti pergalės atveju. Tiesa, jis vis tiek uždirbs daugiau nei už pirmąją kovą, kai gavo apie 7 mln. JAV dolerių. Tuo tarpu A.Joshua uždarbis bus tiesiog pribloškiantis. „Forbes“ ir kitų šaltinių teigimu, britas gaus daugiau nei 60 mln. JAV dolerių.

Ką boksininkai sakė paskutinėje spaudos konferencijoje?

„Manęs paklausė, ar tai bus ypatingas momentas, tačiau aš atsakiau, kad ne. Žinau, kad priklausau elitui ir žinau, ką sugebu. Nėra laiko švęsti, reikia išlaikyti tą mentalitetą ir judėti toliau“, – sakė A.Joshua. „Dėl titulų pradėjau kovoti jau 16-oje savo kovoje. Tai yra mano ketvirtas bandymas kautis dėl jų per labai trumpą laiką. Net kai esi čempionas, tu vis tiek nuolat turi kovotojo dėl titulų mentalitetą. Aš sugrįžau į savo 16-ą kovą, esu alkanas, ryžtingas ir susitelkęs į tikslą“.

A.Joshua tvirtino, kad pralaimėjimas paskatino jį permąstyti tai, ką jis pasiekė savo karjeroje bei ką prarado per pirmąją kovą.

„Į boksą neatėjau tik dėl mažos dalelės, atėjau čia pasiimti viską, su visa jėga ir visiškai atsidavęs. Susitelkimas visada buvo su manimi, tačiau aš niekada neturėjau galimybės tai apgalvoti. Europos ir pasaulio čempionatai, olimpinės žaidynės, Didžiosios Britanijos titulas, pasaulio titulai... Nesu čia tam, kad kurčiau šou, esu čia tam, kad laimėčiau. Esu patyręs ir žinau, ką darau. Mano širdyje, akyse ar galvoje nėra jokios baimės“, – kalbėjo A.Joshua.

Spaudos konferencijoje A.Ruizas vilkėjo tą patį Niujorko „Knicks“ bliuzoną, kurį vilkėjo ir prieš pirmąją jų kovą. Meksikietis tvirtino, kad yra pasiruošęs viskam, ką jam yra numatęs A.Joshua.

„Birželio 1-ą dieną mano svajonės tapo tikrove. Tikrai neturiu ką pasakyti, išskyrus tai, kad esu pasirengęs rokenrolui. Žinau, kad A.Joshua numetė svorio, žinau, kad jis planuoja išore boksuotis ir daug judėti. Mano tikslas yra užkirsti tam kelią ir aš esu pasiruošęs viskam, kas manęs laukia“, – kalbėjo A.Ruizas. „Neleisiu šiems gražiems diržams pabėgti. Prisiminkite, aš tai darau nuo šešerių metų. Nėra jokių galimybių, kad aš paleisiu šiuos diržus. Darysiu viską, kad iškovočiau pergalę“.

Ką prognozavo sunkiasvorių bokso žvaigždės?

Deontay Wilderis: „Nuoširdžiai tikiu, kad Andy vėl padarys tą patį, ką ir pirmoje kovoje. Kai prisimenu pirmą kovą, akyse iškyla daug „raudonų vėliavų“, įspėjančių apie Joshua problemas. Jei Andy į antrą kovą ateis su tuo pačiu nusiteikimu ir ant tos pačios „bangos“, tuomet jis turėtų laimėti be vargo. Man Ruizo pergalė būtų parankesnė, nes priklausome tai pačiai agentūrai. Jei Ruizas laimėtų, tada mes galėtume kautis dėl visų diržų. Jei Joshua laimės, to veikiausiai nebus.“

Dillianas Whyte‘as: „Turėtų būti puiki kova, kaip ir pirmoji. Prieš ankstesnę dvikovą visi nurašė Ruizą, net ir aš prognozavau Joshua pergalę nokautu 6-ame raunde. Joshua turi galimybę ištaisyti klaidas ir priversti visus pamiršti savo kluptelėjimą. Jis britas, jis mano konkurentas, bet aš už jį. Jo pergalė būtų naudinga Didžiosios Britanijos boksui. Manau, kad jam nereikia imtis kažkokių keistų strategijų. Jis turi daryti savo įprastą darbą, tik gal kiek daugiau dėmesio skirti „jabams“. Joshua reikia kovoti ramiai ir nebandyti šokti aukščiau bambos. Jei jis pradės per daug judėti po ringą, tuomet išsikvėps. Jis turi kontroliuoti kovą ir turi visus duomenis, kad tai padarytų.“

Tysonas Fury: „Andy Ruizas yra maža ir stora kiaulaitė, sužinojusi apie pirmą kovą su Joshua likus 3 savaitėms ir nugalėjusi vyrą, kuris turėjo 12 savaičių stovyklą. Aš manau, kad antros kovos baigtis bus panaši. Žinau, kad jie abu numetė svorio, turėjo daugiau laiko pasiruošti, padarė tam tikrus pakeitimus savo komandose. Jie turbūt paruoš ir naujus kovos planus, bet Mike‘as Tysonas yra gerai pasakęs, kad visi planai būna puikūs, kol praleidi smūgį į galvą. Abu kovotojai yra stiprūs ir abu gali laimėti nokautu, bet Ruizas turės psichologinį pranašumą, nes kartą tai jau padarė. Kiekvienas boksininkas turi sau patį neparankiausią varžovą. Panašu, kad Anthony tokį varžovą surado.“

Luisas Ortizas: „Ruizui atėjo laikas įrodyti, kad pirmoji pergalė nebuvo atsitiktinumas. Jis turėtų laimėti, jei išlaikys koncentraciją, bet nesu 100 proc. tuo įsitikinęs. Manau, kad Joshua imsis pokyčių, daugiau dirbs kojomis ir neis į aklą apsidaužymą ringo viduryje. Tai kiek apsunkins Andy užduotį, bet kai ringe susitinka du tokie galiūnai, viskas gali pakrypti bet kuria linkme. Andy gal ir nėra stipriausias smūgiuotojas divizione, bet jis jau įrodė, kad turi užtektinai jėgos nokautuoti Joshua.“

Josephas Parkeris: „Nežinau, kas nugalės. Man ši kova yra „50 prieš 50“. Arba Ruizas didins kovos tempą ir eis į priekį, nes jau įrodė, kad gali „suvalgyti“ Anthony smūgius, arba svorio numetęs Joshua dirbs iš distancijos ir nesivels su Ruizu į atvirą kovą. Nežinau. Jei Joshua išlaikys distanciją nuo varžovo, galbūt jis galės pasinaudoti fizinių duomenų pranašumu, kaip tai padarė prieš mane. Visgi, mano kovos stilius skiriasi nuo Ruizo, todėl labai sunku ką nors prognozuoti.“

Danielis Dubois: „Ruizas atliko savo darbą pirmoje kovoje, bet neskubėkime prognozuoti antrosios jo pergalės. Joshua niekada negalima nuvertinti, ypač prisiminus, kiek daug jis nuveikė šiame sporte. Jei Joshua susigrąžino pergalių „alkį“, kuriuo išsiskyrė prieš kelerius metus, tuomet jis turi šansų, bet jei jis nepatobulėjo nuo pirmosios kovos, tada turės problemų.“

Evanderis Holyfieldas: „Andy Ruizas tikrai gali kovoti. Jis turi greitas rankas ir gali atlikti galingus smūgius, bet panašu, kad prieš pirmą kovą to niekas nežinojo. Visi galvoja, kad pirma Ruizo pergalė buvo atsitiktinumas, bet juk jis krito į nokdauną, pakilo ir laimėjo. Aišku, kai pasižiūri į Andy sudėjimą, atrodo, kad jis tikrai negali kovoti, bet tai tik apgaulingas įspūdis. Apie jo galimybę kovoti sužinojau jau seniai. Mes dirbome sparinge, kai man buvo 46 metai, o jam 19. Jau tada jis spinduliavo pasitikėjimu savimi ir vaikė mane po ringą. Neabejoju, kad Ruizas kovos taip pat, kaip ir pirmoje akistatoje. Jei Joshua nesiims pokyčių, tuomet viskas gali baigtis taip pat.“

Mike‘as Tysonas: „Tiesą pasakius, nesuprantu, kad Ruizas numetė tiek daug svorio. Jei viskas veikė gerai pirmoje kovoje, kam tai keisti? Ruizui užtenka daryti tą patį, ką jis darė pirmoje kovoje.ׅ“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Emma22
2019-12-08 10:08:30
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n
Atsakyti
taisono
2019-12-08 09:03:32
laikais buvo i ka ziureti,o dabar cirkininkai kazkokie!wilder dar ziurisi,atidauzys ta kugeli aj jei tas nepabijos kovoti,o tai dabar,tik kiauksi per atstuma:)!
Atsakyti
To byron
2019-12-08 03:37:47
Na sakai bailus joshua kad kažką ne taip darė bet pažiūrėk futbole messis bailys susipirkus visu geriausių komandų lyderius šaika susirinkęs kaip bailys kovoja prieš Ronaldo, vien statistika renkasi lesdamas dveselenas visokias Ispanijoje ir vistiek yra gerbiamas ir net kai kurių vadinamas geriausiu žaidėju, nors yra žvirblis bailys kuris atėjus rimtoms kovoms dingsta ir žiūri kaip jo komanda zaginama
Atsakyti
Sweikinu
2019-12-08 11:20:35
Tu radai ka lygint, kovini sporta su futbolu
Bbd
2019-12-08 11:52:05
O tai realas nesusipirkdavo visu zvaigzdziu ? ;dddd visas savo zvaigzdes issiugde ? ;d tas pats ronaldo buvo nupirktas, kaip ir modric, kross, benzema, bale, varane, marcelo ir t.t. Nesu nei vieno is ju heiteris, abu fenomenai konkretus, bet sneket kad messis buvo tiesiog apstatytas gerisuasiais grajokais ir vsio tai mazu maziausiai idiotas busi. Ir nelygink kovinio sporto su futbolu, kas irodo kad tikrai idiotas esi
ub1s
2019-12-08 03:07:22
Bvavo AJ,pdarytos išvados,pergale.
Atsakyti
lolas
2019-12-08 01:49:14
saunuolis Joshua. Pasimoke is pirmos kovos klaidu , matos analizavo. Atsieme dirzus , taktiskai protingai sukovodamas. Pagarba.
Atsakyti
Lt
2019-12-08 01:34:39
Neatsilygino tuo paciu, pralakstė nuo meksikiečio Joshua visus 12. Su tokiais ilgarankiais kaip Wilderis, Usikas, Furys tokie bajeriai nepraeis. Bet aišku Hernas viską darys kad su jeis nesusitiktų.
Atsakyti
kaka
2019-12-08 19:55:43
Tavo išvardinti boxiorai ilgomis rankomis kaip sakai, tai jie nėra tokie pavojingi iš arti kaip Ruiz, kuris savo trumpomis ir greitomis rankytėmis mojuoja. Realiai jis tik tai ir turi ir kovoje vis bandydavo eiti iš klinčo staigiai smūgiuodamas, todėl Joshua turėdavo jį tvirtai apsikabinti, kad fiksuotų teisėjas klinčą ir tas nekaltų atsitraukdamas. Visiškas AJ pranašumas ir protinga kova.
kaka
2019-12-08 19:57:21
Aiškiai parodė Ruiz silpną vietą, tad visi ilgarankiai darykit tą patį ir visada laimėsit
Asd
2019-12-08 01:31:59
Karalius :DDDD taskais vos laimejo pries tesliu nebejuokinkit
Atsakyti
Nn
2019-12-08 02:06:49
Supurtė tavo te tesliu su šūdais, kuris išvis nk nepadare. Tesliu turėtų gėda but.. Čia tau vaike ne komentaruose rašyt nesąmones, to nedarė ano. Ten tikras gyvenimas ir už klaidas brangiai moka
Bla
2019-12-08 00:42:07
Norit atviros kovos?eiki prie barų ten galit ją matyt be taktikos be nieko. Parodykit sporta kur nėra taktikos ir visos taktikos ieško pergalės
Atsakyti
Arvydas
2019-12-08 00:33:17
Toks šudinas bokssas, kazkoks šokinėjimas visa kova po ringą, vengiant atviros kovos, reikia 3 kovos nes Joshua pasirodė kaip BAILYS klaunas
Atsakyti
Rkodev1
2019-12-08 00:27:52
Nematau Antony laiminčio nei pries fury nei prieš waLderi. Manau jis jų vengs ir rinksis patogius varžovus. Nes ši kova visiškas ššššuds.
Atsakyti
Aha
2019-12-08 00:38:57
Jei jis ir norėtų su jais kovos, sunkai įvyktų, nes skirtingos organizacijos, dėl to žiaurei sunku susitarti, nes kiekviena organizacija nenori prarasti savo čiampiono, o jeigu sutare tai nepasidalina pinivų ir kas transliuos, daug biorokratinių nesamonių, dėl kurių nesusitinka stipriausias su stipriausiu
Byron
2019-12-08 00:24:57
Vos neužmigau bežiūrėdamas. Žiauriai nuobodi kova. Joshua visus 12 roundus prastrakaliojo aplink ringo virves. Aišku, kai kas sakys, kad protinga taktiką prieš storulį, kuris logiškam kad jo nepagaus. Bet tai tiesiog žiūrovų negerbimas ir visai ne čempiono taktika BIJOTI STORULIO.
Atsakyti
Bubu
2019-12-08 00:46:11
O koks tikslas veltis i artima kova su tuo vadinamu ,,storuliu”” , kuris tikriausiai geriausiai visam divizione dirba artimoje distancijoje del savo trumpu rankyciu ir sprogstamu smugiu didziuliu greiciu bei turi labai sunkiai pramusama Joshua pasirinko tokia taktika, kokia geriausiai atsileidzia jo stipriasias savybes. Visi kalba Tysonas, Tysonas, kaip jis is arti eidavo i prieky visad, bet nereikia pamirst, kad jo ugis buvo iki 180cm, rankos trumpow ir kitu atveju jam be sansu butu buve laimet.
Alio
2019-12-08 00:21:33
Laimejo? tebunie. Bet su rimtais vyrais dar jam anksti. Keista situacija bokse... kai visi supranta, kas stipriausi, bet dirzai laikosi kazkur vapsie ne ten :)))
Atsakyti
Bla bla bla
2019-12-08 00:20:33
Ne tuos dirzus laimejo Joshua... jis begikas arba sokejas... jai taip laimimi titulai tada boksui nebera kur ristis... Dziaugiausi kai klicko era baigesi, o dabat atrodo antras toks pat nesiziurintis cempionas atsirado. Tikiuosi wilder nokautuos abu britus fury ir joshua jai aisku pastarasi kelniu nepribezdes :)
Atsakyti
Titas
2019-12-08 00:20:07
Eikit jus komentariai. Cia ir yra boksas, o ne gatviu mustynes. Koks skirtumas, kaip laimejo. Cia taktika viska ir lemia. Kam Joshua leisy Ruizui naudoti jo pranasumus? Ruizas sunkesnis, geriau sugeria smugius i galva, rankos trumpesnes, tad jam daug patogesne artima kovq. O Joshua rankos ilgos, nuolat palaike distancija ir laimejo jabais. Gal kova ir negrazi, bet cia ir yra boksas, pergale betkokia kaina.
Atsakyti
Taip
2019-12-08 00:24:02
Tai mes suprantam, kad bet kokia kaina pasiruoses sunert esi.... bet kova paziurek ir tada vertink ok ;)
...
2019-12-08 00:17:00
Apsurdas kazkoks, tysono laikais buvo boxas, o cia storas nepaveja ilgo, ilgas tiesius kaip per karate saudo, o storas vejo malunus sega. Jokio grozio neliko is boxo sunkiasvoriose..
Atsakyti
Albanas
2019-12-08 00:15:35
Na va, Joshua parodė, kad čiampionišką charakterį ir grįžo tikrasis čiampionas. Fizinės savybės, šaltas protas, trenerių nurodymai ir stabili psichologija padarė savo. Kaip ir sakiau Ruiz bandydamas pagauti Joshua suvalgys daugybe džebų, nors kova buvo labai atsargi iš brito pusės dėl staigių mexiko smūgių, vistiek sugebėjo jį sužeisti ir nelwido priartėti. Ruizas puolė naudodamas keleta kombinacijų, Joshua galėjo dažniau naudoti smūgius kaire, na bet yra kaip yra. Lauksim kitų kovų su naujais pretendentais į diržus!!!
Atsakyti
Kova
2019-12-08 00:29:10
Sakyk ka nori, bet nebuvo momento, kad jis atrodytu tvirtai sioje kovoje. Jo sudejimas ir judesiai atrodo is vadovelio, bet realybeje jam batai nuo siuo metu tikruju cempionu - Fury -- Wilder.
Albanas to Kova
2019-12-08 00:42:32
Tiesiog Joshua išnaudojo savo pranašumą ir buvo sau patogioje pozicijoje, nes artima kova su Ruiz būtų buvusi gan rizikinga, todėl vykdė planą. Ruiz galiu pasakyti taip pat nieko čiampioniško neparodė apart keleta pataikytų tikslių smūgių, rankos jo buvo tik ginybinėj pozicijoje, matėsi kai pavargęs nuleisdavo atpalaiduoti, tieaiog Ruiz neparankus kovotojas, Joshua tik norėjo atsiimti doržus, o kitose kovose manau vėl sugriū atviresniu boksu ir savo nokautais.
Taip
2019-12-08 00:44:37
Bet Ruiz nieko neparodė ir nenuveikė, kad išsaugotų diržus
Cbru
2019-12-08 00:13:57
Ruiz prisimaive su savo masinom , galejo daugiau sportuoti , gal dar butu laimejes
Atsakyti
Chabib
2019-12-08 00:13:57
Protingai sugalvotas planas ir nugalėtojas aiškus.. Ruiz išvis jokiu šansų neturėjo.. Jeigu ne jabai tai išvis lievai
Atsakyti
antiBoksas
2019-12-08 00:12:58
tokia sudo jau seniai nemates, vienas vos pajuda kitas sokineja aplink ringa 12 roundu artistai bl.
Atsakyti
joe
2019-12-08 00:11:17
mjoo blet, cempionas.. visus 12 roundu kaip ziurke kampais begiojo...
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-18 Watford 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 01-18 Southampton 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 01-18 West Ham United 17 : 00 Everton
Šeš 01-18 Norwich City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 01-18 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-18 Brighton & Hov… 17 : 00 Aston Villa
Šeš 01-18 Arsenal 17 : 00 Sheffield United
Šeš 01-18 Newcastle United 19 : 30 Chelsea
Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United