Ronaldas Koemanas | Scanpix nuotr.

Ronaldas Koemanas | Scanpix nuotr.

Nyderlandų rinktinės strategas Ronaldas Koemanas neseniai buvo iškeltas kaip vienas pagrindinių kandidatų tapti naujuoju „Barcelona“ ekipos treneriu, bet jis teigia nenorintis būti siejamas su šiuo klubu.

Užsienio žiniasklaidoje pasklido pranešimai, kad į dabartinį R.Koemano kontraktą su Nyderlandų rinktine yra įtrauktas punktas, kad jis gali ją palikti, jeigu sulauks pasiūlymo iš „Barcelona“.

Tai greitai išplito, kadangi pastaruoju metu „Barcelona“ strategas Ernesto Valverde sulaukė daug kritikos dėl komandos žaidimo.

Visgi pats R.Koemanas teigia nenorintis būti siejamas su „Barcelona“, kadangi jo tikslas – Nyderlandų rinktinė.

„Mano kontrakte su Nyderlandų rinktine dar liko dveji metai, todėl nenoriu kalbėti apie „Barcelona“. Tai nepatogu dėl daugelio priežasčių. Aš šiuo metu turiu darbą, todėl nesąžininga kalbėti šia tema.

Jeigu jie su manimi susisieks – susisieks. Jeigu ne, tuomet ne. Yra daug svarbesnių dalykų gyvenime, dėl kurių verta jaudintis“, – teigia R.Koemanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton