Bartonas | Scanpix nuotr.

Lengvą pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (14/5) komanda, kuri svečiuose 129:92 (33:27, 34:18, 31:30, 31:17) įveikė Niujorko „Knicks“ (4/18) krepšininkus.

Denverio komanda pataikė 56 proc. metimų, joje aštuoni žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Vien „Nuggets“ atsarginiai surinko 74 taškus.

Svečiai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 17-1, prieš ilgąją pertrauką pirmavo 67:45 ir antroje mačo pusėje liko tik formalumai. Paskutiniame ketvirtyje komandas skyrė 43 taškai.

Ignas Brazdeikis mačui nebuvo registruotas.

Niujorko ekipa pralaimėjo aštuntą kartą iš eilės.

„Nuggets“: Willas Bartonas 17, Jerami Grantas 16, Monte Morrisas 15, Jamalas Murray ir Malikas Beasley po 14, Juanas Hernangomezas 12, Masonas Plumlee 11, Paulas Millsapas 10.

„Knicks“: Mitchellas Robinsonas 17, Marcusas Morrisas ir Bobby Portisas po 10, Frankas Ntilikina ir RJ Barrettas po 9.