Mantas Armalis | hockey.lt nuotr.

Elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) „Skelleftea AIK“ komanda su Mantu Armaliu ketvirtadienį svečiuose 3:5 (2:1, 0:3, 1:1) pralaimėjo prieš „HC Linkoping“.

Svečiai pirmavo iki 31-os rungtynių minutės, bet tuomet „HC Linkoping“ sužaidė galingą 8 min. atkarpą ir spurtavo 3:0. Trečiajame kėlinyje „Skelleftea AIK“ priartėjo iki minimumo ir pakeitė M.Armalį šeštuoju aikštės žaidėju, bet praleido lemiamą įvartį į tuščius vartus.

M.Armalis atrėmė 27 iš 31 varžovų smūgio į vartus. Beje, šioms rungtynėms net nebuvo registruotas pagrindinis „Skelleftea AIK“ vartininkas Gustafas Lindvallis, kurį vėl kamuoja traumos. Dar visai neseniai traumą gydėsi ir lietuvis, tad klubo problemos šioje grandyje nesibaigia.

M.Armalis per 8 žaistas šio sezono SHL rungtynes atrėmė 89,36 proc. varžovų smūgių. „Skelleftea AIK“ (35 tšk.) rikiuojasi 7-oje vietoje tarp 14 klubų.