Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

 Šiemet pirmą kartą oficialiai suburta Lietuvos moterų rinktinė Bulgarijoje pirmajame mače stojo į išbandymą rungtynėse prieš Honkongo rinktinę. Nors mūsų šalies rinktinė praleido pirmoji, įspūdingai žaidusi Klara Miuller į varžovių vartus ritulį siuntė tris kartus, įvartį pridėjo Anastasija Seršniova ir lietuvės triumfavo 4:1.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haakė pasidžiaugė pergalingu startu ir istorijos sukūrimu bei negailėjo savo komplimentų komandos vartininkei Emilijai Simonsen bei geriausios žaidėjos titulą gavusiai K. Miuller.

„Lietuva pirmą kartą istorijoje turi moterų komandą pasaulio čempionatuose, o pirmosios rungtynės buvo istorinės ir dėl to, kad mes iškovojome pergalę 4:1. Rungtynių pradžioje merginos kiek jaudinosi, o Honkongo rinktinė įmušė įvartį, bet rungtynių metu matėme, jog mes turime neįtikėtiną vartininkę. Emilija žaidžia Danijoje, aukščiausioje lygoje ir ji žaidė labai gerai. Taip pat žinoma, jog turime Klarą Miuller iš Klaipėdos, kuri šioje didelėje, istorinėje pergalėje pelnė tris įvarčius.“, - po rungtynių kalbėjo treneris iš Vokietijos.

Patyrusio trenerio teigimu, šiandien Lietuvos rinktinės pergalę lėmė tai, kad mūsų rinktinė žaidė gudriau už savo varžoves ir sugebėjo laiku pelnyti įvarčius.

„Ledo ritulyje dažnai taip yra, kad laimi ne ta komanda, kuri dažniausiai meta į vartus, bet ta, kuri žaidžia gudriai ir pelno svarbius įvarčius. Šiandien tokia ir buvo Lietuvos rinktinė.“

Lietuvos rinktinės įvarčiai ir pergalingas himnas:
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …