Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Puikus Jose Mourinho startas Londono „Tottenham“ gretose nutrūko. Puikiai žaidęs Marcusas Rashfordas iniciavo gražią „Manchester United“ pergalę Anglijos „Premier“ lygoje rezultatu 2 – 1.

Nors pergalė iškovota palyginti nedideliu skirtumu, „Manchester United“ atrodė gyvi ir abiejų kėlinių metu kūrė pavojingas progas. Prie tokio gero žaidimo svariai prisidėjo M.Rashfordas. Anglas puikiai jautėsi kairiajame aikštės krašte ir kėlė daug problemų varžovų vartams.

Būtent dešimtasis „Manchester United“ numeris išvedė komandą į priekį, kai tiksint vos šeštai minutei atliko tikslų smūgį ir nuginklavo vartininką.

Blankiai žaidę „Tottenham“ besibaigiant pirmam kėliniui išlygino rezultatą. Magišką akimirką pademonstravęs ir meistriškai kamuolį suvaldęs Dele Alli grąžino intrigą – 1 – 1.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ ir vėl atrodė geriau, o 49-ą minutę dar ir išsiveržė į priekį. Vienas pats porą gynėjų įveikęs M.Rashfordas uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį vėliau ir realizavo – 2 – 1.

Besibaigiant rungtynėms tas pats D.Alli dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą, visgi „raudonieji velniai“ drausmingai apsigynė ir iškovojo tris taškus.

Ši pergalę jiems leido kilstelėti iškart per keturias pozicijas iki šeštosios, tuo tarpu „Tottenham“ nusmuko į aštuntą vietą.

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United