0

Lietuvių medaliai bokso turnyre Rusijoje

2019.12.04 19:25
Aleksandras Trofimčiukas | Organizatorių nuotr.

Rusijos mieste Nadyme 19-ą kartą vyko tarptautinis Vladislavo Strižovo turnyras. Jame dalyvavo 71 boksininkas – 28 jaunimo (5 svorio kategorijos) ir 43 jaunių (12 svorio kategorijų) varžybose iš 7 valstybių.

Jaunimo varžybose tris medalius – vieną aukso ir du sidabro iškovojo Lietuvos boksininkai.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (6 dalyviai) aukso medalį iškovojo Aleksandras Trofimčiukas. Visaginietis laimėjo visas tris kovas. Ketvirtfinalyje A. Trofimčiukas nugalėjo kovos tęsti negalėjusį kazachą Sanžarą Nurlanūrą, o pusfinalyje taškais 3:0 įveikė rusą Dmitrijų Mychliką. Finale A. Trofimčiukas 3:0 nugalėjo baltarusį Konstantiną Gavrilčiką ir tapo turnyro čempionu.

Svorio kategorijoje iki 64 kg (7 dalyviai) Nedas Gudomskas pateko į finalą ir laimėjo sidabrą. Kaunietis pusfinalyje taškais 3:0 nugalėjo rusą Olegą Kazaniną. Finale N. Gudomskas 0:3 pralaimėjo Kirgizijos atstovui Sagynui Satybaldy.

Svorio kategorijoje iki 91 kg (3 dalyviai) Gelmius Adomkevičius taip pat pateko į finalą. Pusfinalyje kaunietis 3:0 nugalėjo serbą Dušaną Prinkičių. Finale lietuvis 0:3 turėjo pripažinti varžybų šeimininko iš Nadymo Eduardo Avdejevo pranašumą.

Lietuvos jaunimo rinktinę į turnyrą Nadyme lydėjo treneris Vidas Bičiulaitis ir komandos vadovas Romas Gudžiauskas.