Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė | Youtube.com nuotr.

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė | Youtube.com nuotr.

 Trečiadienį Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo pasaulio moterų ledo ritulio čempionato III-iojo diviziono turnyras. Pirmą kartą istorijoje jam suburta Lietuvos rinktinė. Berndo Haake auklėtinės pirmajame ture 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Honkongo rinktinę.

Po istorinės pergalės lietuvės tikėjosi išgirsti savo šalies himną, bet organizatoriai suklydo ir paleido klaidingą įrašą. Lietuvos rinktinės žaidėjos iš karto ėmė protestuoti, kol himnas buvo nutrauktas.

Lietuvos himnas taip ir nebuvo paleistas, todėl lietuvės nusprendė pačios be jokios muzikos sugiedoti Tautišką giesmę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Himnas
2019-12-04 21:25:27
Šaunuoles!!!! Pačios pagiedojo!!!!
Atsakyti
egis
2019-12-04 19:55:10
Tai nieko nuostabaus, kad bulgarai "nesugebėjo" paleist tikrojo Lietuvos himno, lyg Lietuva būtų tik "vakar" paskelbusi nepriklausomybę, nes bulgarai dėl pigesnių iš Putino gaunamų dujų pasiruošę viską padaryt, kad jam įsiteikt, be to Bulgarija dar nuo Sovietų Sąjungos laikų buvo laikoma neoficiali šešiolikta respublika, prisimenant Vangos liaupses Rusijos diktatoriam ir pačią Rusiją šlovinant, vadindama Pasaulio "gelbėtoja".
Atsakyti
Hansas
2019-12-10 14:08:47
Senas toks, tarybinis. Svarsto CK ar priimti Bulgariją į SSRS. Atsistoja žemės ūkio ministras ir sako:-Jei priimsim , tai iš kur mes pomidorų gausim?

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton