Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

Andy Ruizas | Scanpix nuotr.

 Žymus „Top Rank“ vadybininkas Bobas Arumas atstovavo dabartinį WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių pasaulio čempioną Andy Ruizą beveik visą jo karjerą, tačiau prieš aukščiausią meksikiečio karjeros tašką jie išsiskyrė.

Šiais metais A.Ruizas išpirko savo kontraktą iš „Top Rank“ už 700 tūkst. JAV dolerių ir išsiskyrė su šia kompanija. Kai tapo laisvuoju agentu, meksikietis pasirašė sutartį su PBC.

Balandžio 20-ą dieną A.Ruizas sėkmingai debiutavo su PBC prieš Aleksandrą Dimitrenko, po dešimties dienų jo gyvenimas visiškai pasikeitė – jis gavo pasiūlymą pakeisti dopingu susitepusį Jarrellą Millerį ir susitikti su Anthony Joshua.

Birželio 1-ą dieną A.Ruizas sukrėtė bokso pasaulį, keturis kartus į nokdauną pasiuntė pasaulio čempioną ir iškovojo čempiono diržus. Nors B.Arumas to negalėjo prognozuoti, tačiau jis buvo laimingas matydamas, kad buvusį jo partnerį aplankė sėkmė.

„Būkime atviri, niekas nesitikėjo, kad A.Ruizas nugalės A.Joshua ir taps pasaulio čempionu. Tai buvo tarsi laimėjimas loterijoje“, – „BoxingScene sakė B.Arumas. „Užuot buvęs nužudytas, jis nugalėjo A.Joshua“.

A.Ruizas ir B.Arumas išsiskyrė, nes meksikietis prašė daugiau pinigų nei leido „Top Rank“ piniginė. Ypatingai po to, kai jis paskutinėje kovoje po „Top Rank“ vėliava tik po dešimties raundų labai sunkioje kovoje nugalėjo Keviną Johnsoną.

„Mes paleidome Andy dėl jo finansinių reikalavimų. Galvojome, kad jie mums yra per dideli. Niekada neturėjome nieko panašaus, tačiau vis tiek gerbiama Andy. Jis yra puikus vaikis, mes džiaugiamės galėdami dirbti su juo, tačiau kartais tokie dalykai nutinka.

Mes neatnaujinome kontrakto ir jis nuėjo kitur bei laimėjo loteriją. Puiku, jis nusipelno to, ką gauna, nes yra puikus žmogus. Kai išsiskyrėme su Andy, padarėme teisingą žingsnį. Kartais taip atsitinka“, – pasakojo B.Arumas.

Dabar A.Ruizas dar kartą susitiks su A.Joshua Saudo Arabijoje ir bandys apginti iškovotus čempiono diržus.

„Jeigu mes turėtume krištolinį rutulį ir būtime žinoję, kad Andy bus pasiūlyta susitikti su A.Joshua, žinoma, kad mes nebūtume jo paleidę. Bet apie tai nebuvo net svarstoma. Visgi negali visą laiką savęs spausti, kartais tokie dalykai nutinka. Aš tikrai be galo džiaugiuosi už Andy. Jis nebuvo vaikis, kuris keltų mums problemų, jis niekada nelaužė savo sutarčių, jis visada buvo perspektyvus jaunas vaikis. Geri dalykai nutinka geriems žmonėms“, – sakė B.Arumas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton