„Lietkabelis“ – „Hapoel“ | FIBA nuotr.

„Lietkabelis“ – „Hapoel“ | FIBA nuotr.

 Antradienį FIBA Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4) namuose 78:72 (15:14, 14:21, 26:20, 23:17) palaužė Holono „Hapoel“ (3/4) ekipą ir šiame turnyre iškovojo trečią pergalę Iš eilės. 

Po šios pergalės „Lietkabelis“ pakilo į 5-ąją vietą, tuo tarpu „Hapoel“ žengia šeštoje pozicijoje.

Įpusėjus pirmam kėliniui „Hapoel“ po Amito Simhono metimo įgijo septynių taškų pranašumą (12:5), tačiau per likusias puspenktos kėlinio minutės „Lietkabelis“ praleido vos 2 taškus ir patys įmetę 10, išsiveržė į priekį 15:14.

Antrasis kėlinys klostėsi apylygiai, tačiau antroje jo pusėje „Hapoel“ sugebėjo šiek tiek nutolti (35:27) ir po 20 žaidimo minučių svečiai turėjo 6 taškų pranašumą – 35:29.  

Trečiame kėlinyje Tomas Dimša pataikė tris tritaškius iš eilės, P.Valinskas pridėjo dar vieną ir šeimininkai atsiliko jau tik vienu tašku (45:46). Trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 55:55.

Lemamame ketvirtyje „Lietkabelis“ toliau sėkmingai atakavo iš toli ir po Željko Šakičiaus tritaškio jau pirmavo septyniais taškais – 66:59.

Rungtynių pabaigoje svečiai dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau galiausiai buvo nubausti nesportine pražanga, o P.Valinskas baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18, Tomas Dimša 16, Margiris Normantas 11, Paulius Valinskas 9.

„Hapoel“: Marcusas Fosteris 22, Richardas Howellas 15, Troy'us Caupainas 12.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

jd
2019-12-03 23:48:31
valina nac.hui tie vaflistai
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga