Kauno „Kaunas Hockey“ | Evaldo Šemioto nuotr.

Kauno „Kaunas Hockey“ | Evaldo Šemioto nuotr.

 Pirmoji vieta turnyrinėje Lietuvos čempionato lentelėje, vis darnesnis susižaidimas ir jokio ledo rūbinėje – tokiomis nuotaikomis ledo ritulio klubas „Kaunas Hockey“ pasitinka žiemos sezoną. Jau gruodžio 4 d. Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“ vyks principinė kauniečių akistata su sostinės „Hockey Punks“.

„Galiu pasidžiaugti, kad esame pirmoje čempionato turnyrinės lentelės vietoje ir nesiruošiame stabdyti“, – sako vartininkas Artur Pavliukov, taip pat žaidžiantis Lietuvos rinktinėje. Paklaustas apie sezono eigą, sportininkas pastebi, kad su kiekvienomis varžybomis komandos nariai tampa artimesni, o ir legionieriai vis geriau pažįsta Kauną: „Turime charakteringą komandą, kuri, kaip jau galima buvo pamatyti, nepasiduoda iki paskutinių akimirkų.“

Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Žukauskas, lapkritį atstovavęs mūsų šaliai turnyre Estijoje, pasidalino mintimis apie komandos atsmoferą: „Ji tikrai neblogėja – vis dar norime laimėti visas varžybas, bet niekada neatsisakome pajuokauti rūbinėje“. Anot jo, trečiadienį svarbiausia bus sustabdyti „pankų“ puolimą: „Tada viskas klostysis gerai.“

Šiemet prie „Kaunas Hockey“ prisijungęs rokiškietis gynėjas Vasilijus Fedotovas tikisi išlaikyti iniciatyvą savo rankose: „Svarbiausia neišsikasti sau duobės pirmame kėlinyje“, – juokiasi ledo ritulininkas.

Šiemet „Kaunas Hockey“ sužais dar trejas Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynes namuose. Kauno ledo arenoje gruodžio 4 d. pasitikę „Hockey Punks“, gruodžio 11 d. ledo ritulininkai visų kauniečių lauks miesto derbyje – akistatoje su „Baltų ainiai – HC Klaipėda“, o gruodžio 18 d. šventines dovanas ruoš sostinės „Geležiniam vilkui“. Visų rungtynių pradžia – 20 val. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City