Lietuvos rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

Lietuvos rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

 Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris Mindaugas Andriuška paskelbė žaidėjų sąrašą, kurie yra kviečiami į atstovauti nacionalinei komandai pasaulio čempionato atrankos varžybose Liuksemburge.

Sausio 10-12 dienomis Lietuvos rinktinė vyks į Liuksemburgą, kur kovos dėl vienintelio kelialapio į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą. Mūsų rinktinės varžovais bus šeimininkų Liuksemburgo rinktinė, slovakai ir Farerų salų rankininkai.

Prieš du metus vykusioje atrankoje Lietuvos rinktinė įveikė pirmąjį etapą, kuriame pranoko Latvijos, Sakartvelo ir Izraelio rinktines, tačiau kelią į planetos pirmenybes tuomet užkirto islandai.

Europos čempionato atrankos varžybose mūsų šalies nacionalinė rinktinė grupėje užėmė 3 vietą ir taip pat liko tik per plauką nuo patekimo į Senojo žemyno pirmenybes.

Spalį lietuvaičiai žaidė dvejas kontrolines rungtynes su Baltarusija. Šie du susitikimai ir buvo skirti geriau pasiruošti artėjančiai pasaulio čempionato atrankai.

Pasirengimą atrankos varžybos Lietuvos rinktinė pradės jau sausio 3 d. ir stovyklaus iki 9 d. Pirmaisiais lietuvių varžovais bus Farerų salų rankininkai, vėliau lauks akistata su Liuksemburgo rinktine, o atrankos etapą lietuvaičiai baigs akistata su slovakais.

Į Lietuvos rinktinę šiame atrankos cikle kviečiami:

Giedrius Morkūnas – vartininkas, „Caen“ (Prancūzija);

Vilius Rašimas – vartininkas, „Aue“ (Vokietija);

Mindaugas Urbonas – kairys kraštas, „Spartak“ (Rusija);

Skirmantas Plėta – kairys kraštas „Caen“ (Prancūzija);

Jonas Truchanovičius – kairys pusiau kraštas, „Montpellier“ (Prancūzija);

Nedas Buronko – dešinys kraštas, „Varsa“,

Vaidotas Grosas – universalus, „Istres“, Prancūzija;

Karolis Antanavičius – kairys pusiau kraštas, „Šviesa“;

Tadas Stankevičius – linija, „Dicken“ (Suomija);

Gerdas Babarskas – kairys pusiau kraštas, „Chambery“ (Prancūzija);

Aidenas Malašinskas – įžaidėjas, „Motor“ (Ukraina);

Gytis Šmantauskas – dešinys pusiau kraštas, „Dragūnas“;

Mindaugas Tarcijonas – linija, „Tarnow“ (Lenkija);

Džiugas Jusys – linija, „Babenhausen“ (Vokietija);

Mindaugas Dumčius – dešinys pusiau kraštas, „Elbflorenz“ (Vokietija);

Gabrielius Virbauskas – dešinys pusiau kraštas, „Dragūnas“;

Valdas Drabavičius – dešinys kraštas, „Šviesa“;

Lukas Simėnas – kairys pusiau kraštas, „Dragūnas“;

Lukas Gurskis – vartininkas, „Granitas – karys“;

Benas Petreikis – įžaidėjas, „Aue“ (Vokietija).




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City