Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Pastarųjų dviejų metų Anglijos čempionai „Manchester City“ gerokai atsilieka nuo lyderių „Liverpool“, tačiau treneris Pepas Guardiola nemano, kad jo komandai nereikia daug pokyčių.

Po kiek mažiau nei mėnesio atsivers žaidėjų perėjimo langas ir truks visą sausį. Jo metu komandos galės atsinaujinti savo sudėtis ir pasipildyti reikalingais futbolininkais.

Visgi P.Guardiola teigia, kad jo komandai nereikia smarkiai atsinaujinti, kadangi ir su esama sudėtimi jie gali mesti iššūkį daugeliui Europos komandų bei kovoti dėl pergalių.

„Mums nereikia per daug atsinaujinti. Trys žaidėjai nebūtų revoliucija komandos sudėtyje. Dideli pokyčiai būtų septyni ar aštuoni nauji veidai. Tokį atsinaujinimą mes padarėme mano antrajame sezone, kai pasibaigė septynių žaidėjų sutartys, o vienuolika futbolininkų buvo vyresni nei 30 metų amžiaus.

Dviejų ar trijų futbolininkų nupirkimas nėra dideli pokyčiai, tai tiesiog pozicijų papildymas. Davidas Silva pranešė, kad paliks komandą. Fernandinho dar nėra apsisprendęs dėl ateities, bet tai yra normalu – tokio amžiaus žaidėjai dažnai būna pasirinkimų kryžkelėje. Žinoma, mes turėsime juos kažkuo pakeisti“, - teigia P.Guardiola.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City