Mauricio Pochettino | Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino | Scanpix nuotr.

Neseniai iš Londono „Tottenham“ atleistas Mauricio Pochettino neketina ilgai sėdėti be darbo ir tikisi, kad jau artimiausiu metu dirbs treneriu kurioje nors Europos komandoje.

Kelerius metus Londone dirbęs argentinietis praėjusiais metais nuvedė „Tottenham“ iki pat Čempionų lygos finalo, tačiau prasti rezultatai šiame sezone jam kainavo darbo vietą.

Šiuo metu M.Pochettino ilsisi nuo futbolo, bet jau dabar galvoja apie naujus iššūkius, kuriuos mato Europoje.

„Mano tikslas yra sugrįžti ir dirbti treneriu Europoje. Būtų sunku įsivaizduoti kokį nors projektą Argentinoje, visgi dėl savo šeimos gerovės neatsisakyčiau dirbti ir gimtinėje.

Bet dabar kelias artimiausias dienas turiu išlikti ramus ir pažiūrėti, kas nutiks. Neturėjau daug laiko suvirškinti visa tai, kas nutiko.

Šiuo metu man svarbiausia išsivalyti galvą ir mintis. Juk penkis nuostabius sezonus praleidau Londone. Mano tikslas yra atsistatyti ir susigrąžinti motyvaciją darbui. 

Pirmoji mintis buvo sugrįžti atgal į Argentiną, pamatyti savo namus, šeimą ir draugus. Tai buvo geriausias sprendimas: grįžti ir išsijungti dešimčiai dienų.

Bet tikiuosi sugrįžti į Europą ir priimti sprendimą dėl ateities. Tokiame amžiuje nereikia labai daug laiko atsigauti. Esu atviras įvairiems pasiūlymams“, - teigia M.Pochettino.

Anksčiau M.Pochettino buvo sietas ne su vienu garsiu Europos klubu. Tarp besidominčių juo yra Miuncheno „Bayern“, Londono „Arsenal“, „Manchester United“, anksčiau dėmesį rodė ir Madrido „Real“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City