„Raptors“
IV kėlinys, 1 min.
88
:
71
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Terrelle'as Pryoras | Instagram.com nuotr

Terrelle'as Pryoras | Instagram.com nuotr

 2011 m. NFL lygoje debiutavęs 30-metis amerikietis Terrelle‘as Pryoras buvo priverstas kovoti dėl savo gyvybės po konflikto su 24-erių metų mergina Shalaya Briston.

Pranešama, kad T.Pryoras ir S.Briston įsivėlė į žodinį konfliktą, kuris vėliau peraugo į kur kas rimtesnį įvykį. Įtariama, kad S.Briston subadė sportininką, kuris į ligoninę buvo pristatytas su durtinėmis žaizdomis peties ir krūtinės srityse.

Pirmąją naktį T.Pryoro būklė buvo kritinė, bet vėliau ėmė gerėti. Dabar jau skelbiama, kad futbolininkas turėtų išgyventi, o jo būklė įvardijama kaip stabili.

Teisinės problemos gresia ne tik S.Briston, kuri buvo apkaltinta užpuolimu ir pasikėsinimu nužudyti. Kaltinimai užpuolimu iškelti ir T.Pryorui.

30-metis žaidėjas per karjerą jau spėjo pakeisti net 9 NFL klubus. 2019 m. jis užbaigė Džeksonvilio „Jaguars“ klube, o šiuo metu yra laisvasis agentas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.