„Barcelona“
47 min.
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Napoli“
Rusių ir argentiniečių rungtynės | Youtube.com nuotr.

Rusių ir argentiniečių rungtynės | Youtube.com nuotr.

 Japonijoje pirmadienį pratęstas 24-asis pasaulio moterų rankinio čempionatas, kuriame dalyvauja 24 rinktinės, suskirstytos į 4 grupes po 6.

D grupėje tarp lyderių žengia Rusijos rinktinė su lietuvių kilmės žaidėja Jana Žilinskaite. Antrajame ture rusės 35:22 nugalėjo argentinietes. J.Žilinskaitė prie pergalės pridėjo 1 įvartį bei gavo geltoną kortelę.

Po 2 turų D grupėje yra trivaldystė. Po 4 tšk. be rusių dar turi švedės ir japonės. Antrajame ture japonės 28:16 nugalėjo Kongo Demokratinės Respublikos komandą, o švedės 32:19 sutriuškino kines.

A grupėje pirmadienį taip pat nebuvo didesnės intrigos. Serbės 46:27 nugalėjo kubietes, olandės 35:28 įveikė Angolos rinktinę, o norvegės 36:20 įveikė slovėnes.

Po 2 turų lyderiauja po 4 tšk. turinčios serbės ir norvegės. Po 2 tšk. surinko slovėnės ir olandės, o Angola ir Kuba kol kas renka tik pralaimėjimus.

Į antrąjį etapą pateks po 3 geriausias visų grupių rinktines.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.