Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Jau artėjantį šeštadienį lietuvis Sergejus Maslobojevas turėjo antrą kartą pasirodyti stipriausios kikbokso organizacijos pasaulyje „Glory“ ringe, tačiau viskas susiklostė taip, kad ne dėl lietuvio kaltės kova buvo atšaukta ir jo pasirodymas perkeltas į kitus metus.

Iš pradžių S.Maslobojevo varžovu buvo paskelbtas britas Fraseris Weightmanas, kurį lietuvis buvo nokautavęs KOK ringe. Visgi prieš šiek tiek daugiau nei savaitę S.Maslobojevas sužinojo, kad F.Weightmanas negaus vizos į Kiniją ir lietuviui bus ieškomas naujas varžovas.

Deja, tačiau „Glory“ organizacijai nepavyko taip greitai surasti S.Maslobojevui varžovo, kuris turėtų atidarytą vizą į Kiniją ir nepaisant varginančio ir ilgo lietuvio pasiruošimo, jo pasirodymas nukeltas į kitus metus.

„Nors ir kaip bebūtų apmaudu, bet mano kova kuri turėjo įvykti gruodžio 7d. Kinijoje, Shenzhen mieste, neįvyks! Negaliu perteikti apmaudo dėl to, kiek buvo įdėta pastangų, darbo, vilčių bei lipimo per save, o galų gale įvyko taip, kad mano priešininkas F.Weightmanas negavo vizos į Kiniją, o likus mažiau nei savaitei yra labiau nei sudėtinga rasti kažką iš organizacijos su atidaryta viza į Kinija. Be abejo, organizacija yra profesionali ir padengs dalį pasiruošimo išlaidų, nors apmaudo ir vidinio savo ir komandos nusivylimo aš negaliu nuslėpti ir visų laukto antro mano pasirodymo „Glory“ organizacijoje teks palaukti iki kitų metų pradžios. Visiems dar kartą dėkoju už palaikymą, paramą bei pagalbą. Kitais metais mes dar sudrebinsime pasaulį!“, - socialiniuose tinkluose rašė S.Maslobojevas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Muay Thai 29
2019-12-02 14:29:04
Niekada nenuvertink to kas atsitiko, gal butu didele kokia trauma dar kas negero... yra kaip yra buk su seima...pdihologiskai palsesi. It’s family time
Atsakyti