Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

Lietuvos bokso gerbėjai su nekantrumu laukia gruodžio 14 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyksiančios kovos tarp 32-ejų metų amerikiečio Terence‘o Crawfordo ir 31-erių metų lietuvio Egidijaus Kavaliausko. Vienu geriausių planetos boksininkų vadinamas T.Crawfordas šioje kovoje gins WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Visai neseniai T.Crawfordas buvo užsiminęs apie norą ateityje kovoti su Manny Pacquiao ar Keithu Thurmanu, tačiau panašu, kad tai nebus išpildyta.

T.Crawfordas jaučiasi įkaitu: jis priklauso „Top Rank“, kuri turi išskirtines transliacijų teises su ESPN. Visgi beveik visi kiti geriausi pusvidutinio svorio kategorijos kovotojai – IBF ir WBC čempionas Errolas Spence‘as, WBA čempionas Manny Pacquiao, taip pat Danny Garcia, K. Thurmanas, Shawnas Porteris, Yordenis Ugas, Jamalas Jamesas, Sergejus Lipinetsas, Josesito Lopezas – visi jie priklauso „Premier Boxing Champions“.

Kai PBC po savo vėliava turi tokį pasirinkimą, jie neskuba savo kovotojų statyti prieš T.Crawfordą.

„Tai vargina, tačiau aš į tai žiūriu taip, kad jie prieš mane nekovoja dėl verslo sumanymų“, - sakė T.Crawfordas. „Aš nesiruošiu jų nekęsti, tačiau aš žinau, kur aš esu tarp jų, kokį jie žaidimą planuoja ir aš nieko negaliu dėl to padaryti. Privalau susitelkti į tai, ką galiu padaryti ir toliau gyventi savo gyvenimą bei išlaikyti savo vadą kaip geriausias „pound-for-pound“ kovotojas.

Didžiausia galima kova būtų tarp T.Crawfordo ir E.Spence‘o, kuomet šie boksininkai suvienytų WBO, IBF ir WBC čempiono diržus.

„Nežinau, ar ta kova kada nors įvyks“, - sakė T.Cawfordas. „Tai nėra kažkas, ką galiu nuspręsti. Kovai reikia dviejų žmonių, o prieš ją turi susėsti dvi kompanijos ir nuspręsti, kas ją transliuos, kur mes kovosime, kokie bus atlyginimai. Tai nėra taip lengva, kaip žmonės galvoja, tačiau tai gali tapti lengva, jeigu mes pagaliau susėstume prie to paties stalo ir padarytume tai realybe“.  

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City