Gabrielė Rankelytė | „Facebook“ nuotr.

Gabrielė Rankelytė | „Facebook“ nuotr.

 Lenkijoje sekmadienį baigėsi tarptautinės šaudymo sporto varžybos „Polish Open“, kuriose medalius skynė ir Lietuvos sportininkai.

Gabrielė Rankelytė merginų 10 m orinio pistoleto rungtyje su 567 tšk. buvo pirma, o antrą kartą toje pačioje rungtyje pasirodė dar geriau, surinko 576 tšk., pagerino Lietuvos rekordą ir vėl laimėjo kvalifikaciją. Tiesa, finale ji tenkinosi ketvirta vieta (193,2).

G.Rankelytė kartu su Karoliu Belevičiumi jaunimo mišrių komandų 10 m orinio pistoleto rungtyje pateko į mažąjį finalą. Jame lietuviai 16:6 nugalėjo baltarusius Liubov Stralčonak ir Abdul-Azizą Kurdzį bei laimėjo bronzą.

K.Belevičius 10 m orinio pistoleto rungtyje jaunimo vaikinų grupėje iškopė į finalą. Jame lietuvis užėmė trečią vietą (218,5) ir laimėjo dar vieną bronzos medalį.

Karolis Girulis pateko į finalą vyrų 10 m orinio šautuvo rungtyje ir užėmė 6-ą vietą su 163,5 tšk. Rokas Petkevičius vaikinų 10 m orinio šautuvo rungtyje buvo 7-as (617,9).

Kitose rungtyse lietuviai į finalus nepateko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų