Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Laikinojo vyriausiojo trenerio Freddie Ljungbergo vadovaujama Londono „Arsenal“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynes su „Norwich City“ baigė lygiosiomis 2 – 2.

Teemu Pukki 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, o kamuolys nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle ir „Norwich“ išsiveržė į priekį 1:0.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę antruoju bandymu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Toddas Cantwellas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 2:1.

P.E.Aubameyangas 57-ąją minutę pakelto kampinio metu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą 2:2.  


Kiti rezultatai:

„Wolves“ 1 – 1 „Sheffield Utd“


Tvarkaraštis:

Pir 09-21 Aston Villa 20 : 00 Sheffield United
Pir 09-21 Wolverhampton … 22 : 15 Manchester City
Šeš 09-26 Brighton & Hov… 14 : 30 Manchester United
Šeš 09-26 Crystal Palace 17 : 00 Everton
Šeš 09-26 West Bromwich … 19 : 30 Chelsea
Šeš 09-26 Burnley 22 : 00 Southampton

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Leicester City 2 2 0 0 7 2 +5 6
2 Everton 2 2 0 0 6 2 +4 6
3 Arsenal 2 2 0 0 5 1 +4 6
4 Liverpool 2 2 0 0 6 3 +3 6
5 Crystal Palace 2 2 0 0 4 1 +3 6
6 Tottenham Hotspur 2 1 0 1 5 3 +2 3
7 Wolverhampton … 1 1 0 0 2 0 +2 3
8 Brighton & Hov… 2 1 0 1 4 3 +1 3
9 Leeds United 2 1 0 1 7 7 +0 3
10 Chelsea 2 1 0 1 3 3 +0 3
11 Newcastle United 2 1 0 1 2 3 -1 3
12 Aston Villa 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Manchester City 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Burnley 1 0 0 1 2 4 -2 0
15 Manchester United 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 Sheffield United 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 West Ham United 2 0 0 2 1 4 -3 0
18 Fulham 2 0 0 2 3 7 -4 0
19 Southampton 2 0 0 2 2 6 -4 0
20 West Bromwich … 2 0 0 2 2 8 -6 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga