Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje 2 – 1 įveikė „Spal“ futbolininkus ir pasinaudojęs Turino „Juventus“ išbarstytais taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Lautaro Martinezas 16-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Argentinietis 41-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Mattia Valoti 50-ąją minutę atliko įspūdingą reidą į baudos aikštelę ir suklaidinęs varžovus bei nuginklavęs vartininką sušvelnino rezultatą 1:2.  


Kiti rezultatai:

„Lazio“ 3 – 0 „Udinese“

„Parma“ 0 – 1 „Milan“

„Napoli“ 1 – 2 „Bologna“

„Verona“ – „Roma“


Tvarkaraštis:

Pir 09-21 Milan 21 : 45 Bologna
Šeš 09-26 Torino 16 : 00 Atalanta
Šeš 09-26 Cagliari 19 : 00 Lazio
Šeš 09-26 Sampdoria 19 : 00 Benevento
Šeš 09-26 Internazionale 21 : 45 Fiorentina

Turnyrinė lentelė:

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Genoa 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Juventus 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Napoli 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 Fiorentina 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Cagliari 1 0 1 0 1 1 +0 1
6 Sassuolo 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Hellas Verona 1 0 1 0 0 0 +0 1
8 Roma 1 0 1 0 0 0 +0 1
9 Atalanta 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Benevento 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Bologna 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Internazionale 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Lazio 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Milan 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Spezia 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Udinese 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Torino 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Parma 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Crotone 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 Sampdoria 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga