0
Atsinaujins po sek
„Nets“
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje susitikimą su „Sassuolo“ futbolininkais baigė lygiosiomis 2 – 2

Leonardo Bonucci 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Jeremie Boga 22-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Francesco Caputo 47-ąją minutę atliko puikų smūgį, o Gianluigi Buffonui sugauti kamuolio nepavyko ir pastarasis atsidūrė vartų tinkle 2:1.

Cristiano Ronaldo 68-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

2019-12-01 16:58:46
Visados niekam tikes buvo jis ir bus cristina futbolo byberis ;DD del manes tu nesijaudink pas mane kisenes storesnes nei tu pamatysi. Per savo gyvenima;DD
To seip
2019-12-01 18:04:49
Speju norvegai gerai moka :DDD
Seip
2019-12-01 15:47:14
Cristina grynas penaldo isvis subirejo nk gero nepadaro net vienoi is silpniausiu lygu;DD looseris
Albanas
2019-12-01 16:54:24
tipinis verksnys, kai kam nors sekasi tada tokie kaip tu šlovina, kai tik ka-kas negerai tai jau lopas. O ką tu pasiekei gero? ar baigei bent jau mokyklą? Jis tai žinomas bus dar ilgai dėl savo nuopelnų ir rezultatų futbole.