Aleksandras Jemeljanenka ir Michailas Kokliajevas | Scanpix nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka ir Michailas Kokliajevas | Scanpix nuotr.

 Penktadienio naktį Maskvos „VTB“ arenoje (Rusija) vyko didelį susidomėjimą kėlusi kova tarp Aleksandro Jemeljanenkos ir Michailo Kokliajevo.

Gerai žinomas MMA kovotojas A.Jemeljanenka šį kartą išmėgino save bokso ringe, o jo varžovu buvo kovinio sporto patirties beveik neturintis galiūnas M.Kokliajevas. Sportininkai kovėsi pagal bokso taisykles, bet galiūno tai neišgelbėjo. M.Kokliajevas aktyviai pradėjo kovą ir porą kartų pataikė į varžovo galvą, bet A.Jemeljanenka netrukus įrodė, ką reiškia visą gyvenimą užsiimti koviniu sportu. M.Kokliajevas greitai praleido keletą smūgių į galvą iš eilės, o A.Jemeljanenka jį dar bandė gelbėti ir suteikė laiko atsigauti. Jis kurį laiką dar pažaidė su galiūnu, kol paskutinėmis pirmojo raundo sekundėmis jį „paguldė“. Kova buvo nutraukta, o pergalė įskaityta A.Jemeljanenkai.

„Dėkoju visiems, kurie atėjo pažiūrėti kovos. Sakiau, kad esu pasiruošęs kovoti su daugeliu, kurie nori man mesti iššūkį bokso ringe. Tempiau šią kovą taip ilgai, kaip galėjau. Atsiprašau, kad viskas baigėsi taip greitai. Pakalbėsime su organizatoriais dėl ateities projektų. Gal dar surengsime kažką panašaus“, - sakė A.Jemeljanenka.

Dar prieš kovą A.Jemeljanenka tikino, kad galėtų suteikti revanšą M.Kokliajevui MMA narve. Galiūnas šių žodžių nepamiršo ir pareiškė, kad dabar ruošis kovai pagal MMA taisykles.

„Mes su tavimi sukūrėme istorinį renginį. Niekas anksčiau to nebuvo padarę. Tai pirmą kartą įvyko Rusijoje su šalies bokso federacijos pagalba. Dėkoju visiems žiūrovams. Dabar aš eisiu ruoštis kovai MMA narve, kuriame Aleksandras man sutiko duoti revanšą. Pamenu tik tiek, kad Aleksandras porą kartų pataikė į mane. Ėjau į atvirą kovą, „bam, bam, bam“ ir viskas baigėsi. Kovos pradžioje jaučiausi neblogai. Supratau, kad galiu pataikyti į Aleksandrą ir viskas buvo dar lengviau nei sparinge. Suklydau, nes norėjau kovą baigti greitai, manydamas, kad Saša dabar prastoje formoje. Jis tuo pasinaudojo, išlaukė savo momento ir pataikė. Nesijaučiau išsikvėpęs, o po nokdauno norėjau toliau tęsti kovą, bet man pasakė, kad užteks“, - teigė M.Kokliajevas.

38-erių metų Aleksandras MMA narve turi 28 pergales, 1 lygiąsias ir 7 pralaimėjimus. Jis paskutinį kartą kovėsi 2018 m. rugpjūtį, o nėra pralaimėjęs nuo pat 2014 m. sausio.

40-metis M.Kokliajevas – žymus Rusijos galiūnas, ilgametis Žydrūno Savicko varžovas. 2010 m. jis pasaulio čempionate užėmė 3-ią vietą, yra laimėjęs 7 Čempionų lygos etapus, 2009 m. buvo antras „Arnold Strongman Classic“ varžybose, o dar tris kartus jose iškovojo trečiąsias vietas. M.Kokliajevas sėkmingai pasirodydavo ir sunkiosios atletikos bei jėgos trikovės varžybose, tačiau koviniame sporte patirties praktiškai neturi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City