Aleksandras Jemeljanenka ir Michailas Kokliajevas | Organizatorių nuotr.

Aleksandras Jemeljanenka ir Michailas Kokliajevas | Organizatorių nuotr.

Penktadienio naktį Maskvos „VTB“ arenoje (Rusija) vyko didelį susidomėjimą kėlusi kova tarp Aleksandro Jemeljanenkos ir Michailo Kokliajevo.

Gerai žinomas MMA kovotojas A.Jemeljanenka šį kartą išmėgino save bokso ringe, o jo varžovu buvo kovinio sporto patirties beveik neturintis galiūnas M.Kokliajevas. Sportininkai kovėsi pagal bokso taisykles, bet galiūno tai neišgelbėjo. M.Kokliajevas aktyviai pradėjo kovą ir porą kartų pataikė į varžovo galvą, bet A.Jemeljanenka netrukus įrodė, ką reiškia visą gyvenimą užsiimti koviniu sportu. M.Kokliajevas greitai praleido keletą smūgių į galvą iš eilės, o A.Jemeljanenka jį dar bandė gelbėti ir suteikė laiko atsigauti. Jis kurį laiką dar pažaidė su galiūnu, kol paskutinėmis pirmojo raundo sekundėmis jį „paguldė“. Kova buvo nutraukta, o pergalė įskaityta A.Jemeljanenkai.

Pilnas kovos įrašas:

Kitų kovų rezultatai:

Plačiau apie Maksimo Novosoliovo ir Aleksejaus Gončarovo kovą skaitykite paspaudę ČIA.

Edgaras Ghukasijanas (Rusija) vienbalsiu teisėjų sprendimu įveikė Kulwą Bushiri (Tanzanija) ir iškovojo WBA pietų Azijos antrojo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Georgijus Čelocshajevas (Rusija) vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Che Su Chaną (Rusija) ir tapo Rusijos antrojo lengvo svorio kategorijos čempionu.

Viačelsavas Letovalcevas (Rusija) daugumos teisėjų sprendimu nugalėjo Muhamadsalimą Sotvoldijevą (Uzbekistanas).

Vladimiras Myševas (Rusija) vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Cotnę Sultanišvilį (Sakartvelas).

Vartanas Arutiunijanas (Rusija) vienbalsiu teisėjų sprendimu įveikė Ivaną Bezverchij (Ukraina).

Valerija Rodionova (Rusija) vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Dariją Kutyrovą (Rusija).

Ketvirtadienį vyko sportininkų svėrimo procedūra. Kaip ir tikėtasi, M.Kokliajevas buvo kur kas sunkesnis ir svėrė 134 kg, kai A.Jemeljanenka – 113,5 kg. Tiek pats MMA kovotojas, tiek ekspertai ne kartą tikino, kad M.Kokliajevui būtent didelė masė ir nerangumas taps didžiausiu minusu penktadienio kovoje, nors galiūnas mano kitaip.

Anksčiau skelbta, kad A.Jemeljanenka už kovą gaus 160 tūkst. JAV dolerių, o M.Kokliajevas – 80 tūkst. JAV dolerių. Visgi, ketvirtadienį Rusijos žiniasklaidoje pasklido kitokia informacija. Anot Rusijos bokso federacijos, kuri ir sankcionavo kovą, laimėtojas gaus 1 mln. Rusijos rublių (15,6 tūkst. JAV dolerių), o pralaimėtojas – 500 tūkst. Rusijos rublių (7,8 tūkst. JAV dolerių). Tikėtina, kad tai gali būti kaip premijos prie anksčiau skelbtų sumų.

38-erių metų Aleksandras MMA narve turi 28 pergales, 1 lygiąsias ir 7 pralaimėjimus. Jis paskutinį kartą kovėsi 2018 m. rugpjūtį, o nėra pralaimėjęs nuo pat 2014 m. sausio.

40-metis M.Kokliajevas – žymus Rusijos galiūnas, ilgametis Žydrūno Savicko varžovas. 2010 m. jis pasaulio čempionate užėmė 3-ią vietą, yra laimėjęs 7 Čempionų lygos etapus, 2009 m. buvo antras „Arnold Strongman Classic“ varžybose, o dar tris kartus jose iškovojo trečiąsias vietas. M.Kokliajevas sėkmingai pasirodydavo ir sunkiosios atletikos bei jėgos trikovės varžybose, tačiau koviniame sporte patirties praktiškai neturi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

nesamone
2019-11-30 23:57:57
oho,uzsigrudines profesionalas,pries zmogu,kuris gyvenime nesimuses ,nieko nesupranta ir po 3 rankos mostu paduses ciut ora atgauna :D
Atsakyti
Aa
2019-12-01 09:01:46
O matei ta kova pries juos? Galvojau ten isvis sirdininkai mosuojasi kad publika pasijuoktu
Cbru
2019-11-30 16:10:04
Cia ne boksas, o s..... Rusijoj tik tokios pievos
Atsakyti
Gaideli tu
2019-12-01 15:50:25
Ciulpk desea rusofobe..
Gedas
2019-11-30 03:06:12
Be pastangu i vienus vartus
Atsakyti