Julija Stoliarenko l Manto Stankevičiaus nuotr.

Julija Stoliarenko l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Tai yra logiškiausias žingsnis, kurį mes galėjome žengti“, – neslepia geriausia Lietuvos MMA (mišrieji kovos menai) kovotoja Julija Stoliarenko, šią savaitę pasirašiusi sutartį su moterų kovinio sporto organizacija „Invicta FC“.

Ši sutartis – dar vienas sporto klubo „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ atstovės žingsnis UFC link.

„Ši organizacija tiesiogiai bendradarbiauja su UFC, todėl geras pasirodymas gali padėti atkreipti dėmesį į save, – teigė J.Stoliarenko. – Gal kažkiek šios sutarties aš ir tikėjausi. Manau, tai tebuvo laiko klausimas. Būtent dabar yra pats geriausias laikas kovoti „Invicta FC“.

Pasak 26-erių kovotojos, pagal meistriškumo lygį „Invicta FC“ merginos visiškai nenusileidžia UFC vidutinio lygio kovotojoms. „Tačiau čia yra vienas skirtumas – „Invicta FC“ merginos yra labai „alkanos“ pergalių ir pripažinimo, – sportas.lt sakė J.Stoliarenko. – Jos visos supranta, kad yra visiškai šalia UFC, todėl kiekviena kova yra dėl išgyvenimo. Ši organizacija yra vertinama, nes kiekvieną kartą narve vyksta atkakli, apylygė kova“.

Tikėtis, kad teks kovoti prieš silpnesnę varžovę, pasak kovotojos, nereikėtų.

„Kiekviena kova gali reikšti labai daug, – nusišypsojo J.Stoliarenko. – Tasai „alkis“? Pas mane taip pat jo netrūksta. Ypatingai po to, kas nutiko realybės šou „Ultimate Fighter“, kuomet sutartis su UFC tiesiog išslydo... Dabar suprantu, kad tai yra mano paskutinė galimybė išpildyti svajonę. Tai yra realiausia galimybė. Merginos bus „alkanos“, man reikia būti alkaniausiai“.

Debiutinė lietuvės kova „Invcta FC“ turėtų įvykti pirmajame kitų metų ketvirtyje. Kitais metais J.Stoliarenko taip pat turės ginti „Celtic Gladiator“ čempionės titulą, vasarą, tikriausiai, lauks Lethwei (Birmos bokso) čempionės titulo gynimas.

Daugiau išgirsite ir pamatysite – vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ignas naujokas
2019-11-29 17:30:42
Sekmes tau ir sveikatos.Saugok save.Lietuvoje esi geriausia.
Atsakyti
Tipas
2019-11-29 14:37:02
Jaunimeliui esi pavizdys..
Atsakyti