Simas Kučas | Organizatorių nuotr.

Simas Kučas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusį šeštadienį LRT projektą „Šok su žvaigžde“ paliko žiūrovų simpatijas užkariavęs teniso treneris, modelis Simas Kučas. Su savo partnere, profesionalia šokėja Melisa Valinovič, jie surengė net 8 pasirodymus ir projekte savo kelią užbaigė likus vos kelioms laidoms iki finalo.

Pats S.Kučas džiaugėsi įgyta patirtimi, iš arti pamatyta televizijos virtuve bei teigė pilnu ritmu grįžtantis į savo komforto zoną – teniso kortus.

„Į šią avantiūrą tikrai dar kartą nerčiau net negalvodamas. Vienas iš pagrindinių tikslų buvo savo akimis pamatyti televizijos užkulisius, išbandyti save naujame amplua. Su Melisa nukeliavome taip toli, kad turbūt net sunkiai galėjome pasvajoti, žinant, kaip kritiškai į mus nuo pat pradžių žiūrėjo komisija“, - kalbėjo modelio karjerą krimtęs Simas.

Praeityje Lietuvos teniso rinktinės garbę „Davis Cup“ varžybose gynęs raketės virtuozas tikino grįžtantis į sau patinkančią veiklą bei atsikleidė organizuojantis teniso turnyrą Kaune.

„Šokių projektas atėmė nemažai laiko, teko aukoti ne tik asmeninį gyvenimą, tačiau ir darbinius reikalus. Dabar jau pilnu rimtu sugrįžtu į teniso treniruotes, turiu daug klientų, o dabar dar ir intensyviai ruošiamės teniso dvejetų turnyrui Kaune. Jame išbandyti save teniso kortuose gali visi mėgėjai, organizuojame vyrų, moterų ir mišrių porų varžybas. Laukia puikus laikas, įdomūs mačai ir tikrai neišdildomi įspūdžiai“, - tikino ne vieną Lietuvos garsenybę treniruojantis vyras.

„TennisPark“ teniso treneriu dirbantis S.Kučas atskleidė netgi pats išbėgsiantis į aikštelę gruodžio 14-15 dienomis vyksiančiame turnyre bei su paslaptimi užsiminė apie naujus vėjus savo darbe.

„Kaune būsiu ir pats, ne tik kaip organizatorius, bet ir kaip žaidėjas. Kviečiu visus norinčius susipažinti, pasitikrinti jėgas su manimi į „HairClinic“ vardo turnyrą. Galiu pasakyti tik tiek, kad ateityje planuojame tokius turnyrus visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Druskininkuose bei kituose miestuose, taip pat stovyklas suaugusiems bei vaikams užsienyje ir Lietuvoje“, - užmojais dalinosi pašnekovas.

„HairClinic“ CUP teniso dvejetų turnyras Kaune įvyks jau gruodžio 14-15 dienomis.

Vietų skaičių ribotas, todėl skatinama savo vieta turnyre pasirūpinti iš anksto, o tai paprasčiausia padaryti numeriu 863892716 arba hello@tennispark.lt

Daugiau informacijos - https://www.facebook.com/events/823576191409415/ (čia)

Dalyvio bilietą taip pat galima įsigyti - https://tickets.paysera.com/lt/event/hairclinic-tennis-cup-kaunas?fbclid=IwAR3YEDZx_LNZRDqL6Ey9Vus3PK4GejzabeRrmouZUjmJARTD_JCS_FA38dc (čia)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United