Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos rungtynėse 1 – 2 turėjo pripažinti Frankfurto „Eintracht“ futbolininkų pranašumą.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Daichi Kamada 55-ąją minutę suklaidinęs du varžovus nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Netrukus futbolininkas antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Eintracht“ naudai 2:1.


Tuo tarpu kitose rungtynėse Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužno CFR 0 – 1 turėjo pripažinti „Lazio“ futbolininkų pranašumą.

Joaquinas Correa 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Lazio“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis. 


Kiti rezultatai:

„AZ Alkmaar“ 2 – 2 „Partizan“

„Basaksehir“ 0 – 3 „Roma“

„Bešiktaš“ 2 – 1 „Slovan“

„Braga“ 3 – 3 „Wolves“

CSKA 1 – 1 „Ludogorets“

„Ferencvaros“ 2 – 2 „Espanyol“

„Feyenoord“ 2 – 2 „Rangers“

„Oleksandriya“ 0 – 1 „Wolfsburg“

„Saint – Etienne“ 0 – 0 „Gent“

„Wolfsberger“ 0 – 1 Menchengladbacho „Borussia“

„Young Boys“ 1 – 2 „Porto“

„Celtic“ 3 – 1 „Rennes“

„Dudelange“ 0 – 2 APOEL

„Guimaraes“ 1 – 1 „St. Liege“

„Lugano“ 0 – 1 „Copenhagen“

„Malmo“ 4 – 3 „Dynamo“

„Rosenborg“ 1 – 2 „LASK“

„Sevilla“ 2 – 0 „Qarabag“

„Sporting“ 4 – 0 PSV  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace