„Manchester United“ | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ | Scanpix nuotr.

UEFA Europos lygos turnyras dažniausiai nesulaukia tokio didelio dėmesio, kaip Čempionų lyga, tačiau pastaruoju metu susidomėjimas Kazachstane yra milžiniškas. Čia rungtynes vietos „Astanos“ rungtynes su „Manchester United“ nori pamatyti daugiau nei 300 tūkst. žmonių.

Būtent toks skaičius futbolo sirgalių pateikė paraiškas gauti bilietus į kiek daugiau nei 30 tūkst. žmonių talpinantį stadioną.

Tiesa, ypatingos reikšmės šios rungtynės neturės, kadangi „Manchester United“ jau turi bilietą į kitą turnyro etapą, tuo tarpu „Astana“ iki antrosios vietos jau tikrai nepakils.

Visgi ESPN teigia, kad „Astanos“ klubo darbuotojai buvo nustebinti milžiniško susidomėjimo šiomis rungtynėmis, kadangi norinčiųjų jas pamatyti yra dešimt kartų daugiau nei stadione tilptų žmonių.

Klubo darbuotojai portalui patvirtino, kad sulaukė prašymų įsigyti bilietus ne tik iš Kazachstano, bet ir kitų šalių, tarp kurių yra ir Kinija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.