Miuncheno „Bayern“ UEFA Čempionų lygos išvykos rungtynėse net 6 – 0 sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkus.

Leonas Goretzka 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 53-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Netrukus Lenkijos futbolininkas dar tris kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir rezultatas tapo net 5:0.

Corentinas Tolisso 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą, o „Bayern“ šventė triuškinamą pergalę 6:0.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Turino „Juventus“ minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Paulo Dybala per pridėtą pirmojo kėlinio laiką fantastišku baudos smūgiu išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.