Gary Neville'as | Scanpix nuotr.

Gary Neville'as | Scanpix nuotr.

Futbolo apžvalgininkas Gary Neville'as teigia, kad „Manchester United“ sausio mėnesį, kai atsivers žaidėjų perėjimo langas, turės būti negailestingi.

Buvęs futbolininkas mano, kad komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras žaidėjų rinkoje turėtų būti godus ir ne tik tinkamai, bet ir daug investuoti į naujus futbolininkus, kurie galėtų padėti auginamam jaunimui pasiekti savo potencialą.

„Jie neturi tokių vyresnių futbolininkų, kurie galėtų parodyti jaunimui, ko futbole yra tikimasi iš žaidėjų. Jie neturi lyderių ir tokių žmonių, kurie galėtų nustatyti standartą. Kai pats pirmą kartą prasibroviau į pagrindinę komandą, joje buvo žmonės, kurie man rodydavo pavyzdį. Jie padėdavo sužinoti, į kurią pusę reikia eiti.

Juanas Mata sėdi ant atsarginių suolo, Paulis Pogba traumuotas, Nemanja Matičius ieško būdų palikti komandą, Ashley Youngas irgi ant suolo. Patyrę žaidėjai nerungtyniauja ir yra sumaištyje. Jie neturi ateities, bent kai kurie iš jų. Kiti yra traumuoti. Tad iš esmės visas jaunimas yra akštėje.

Kita problema – jie nežino, kaip žaisti „Premier“ lygos išvykos rungtynėse. Jie nesupranta, kad viskas yra kitaip nei žaidžiant „Old Trafford“ stadione. Jie neturi patirties ar brandos. O.G.Solskjaeras turi leisti pinigus dėl savo ramybės, jis turi nusipirkti du ar tris patyrusius futbolininkus.

Jis turi jų reikalauti, kadangi nebebus čia, kad pamatytų dabartinio darbo vaisius. Komandoje yra daug šviesaus jaunimo, bet jeigu jie neturės aplink žmonių, kurie rodys tinkamus standartus, jie nematys tinkamo kelio.

O.G.Solskjaerui teks būti negailestingam, elgtis kaip Jose Mourinho ar Antonio Conte. Paimti klubo pinigus ir juos leisti sausio mėnesį. Jam reikia dviejų arba trijų patyrusių žaidėjų, kad komanda vėl būtų gyva“, - teigia apžvalgininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton