Kai sporto žvaigždės „pameta galvas“: 10 atvejų, kai kilo visiškas chaosas | Scanpix nuotr.

Kai sporto žvaigždės „pameta galvas“: 10 atvejų, kai kilo visiškas chaosas | Scanpix nuotr.

NFL pasaulį neseniai sukrėtė incidentas tarp Myleso Garretto ir Masono Rudolpho, kai sportininkai įsivėlė į konfliktą, o M.Garrettas savo šalmu vožė varžovui per galvą. Užsienio žiniasklaida šia proga nusprendė prisiminti 10 kitų atvejų, kai sporto žvaigždės „pamesdavo galvas“ ir sukeldavo visišką chaosą.

Erico Cantona spyris žiūrovui

1995 m. sausio 26 d. „Man United“ susitiko su „Crystal Palace“. Antrojo kėlinio pradžioje Richardas Shaw aktyviai gynėsi prieš prancūzą, kuris ėmė prarasti savitvardą ir susikivirčijo su varžovu. Teisėjo asistentas iš arti matė visą konfliktą, todėl nieko nuostabaus, kad E.Cantona čia pat gavo raudoną kortelę. Įsiutęs prancūzas, eidamas link tunelio, nenurimo ir išgirdo 20-mečio „Crystal Palace“ gerbėjo žodžius. Neaišku, ką sirgalius jam pasakė, bet E.Cantona taip susinervino, kad šoko į pirmąją tribūnų eilę ir „kung-fu“ stiliumi spyrė žiūrovui. Prancūzas 9 mėnesiams buvo diskvalifikuotas, jam dar buvo skirta 120 valandų viešųjų darbų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų