KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Niekas manęs nesustabdys“, – kerta kovotojas Arnoldas Misiūnas, prieš savaitę ringe patyręs antrą pralaimėjimą iš eilės, tačiau sulaukęs daug dėmesio dėl įvykių persirengimo kambaryje. Vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuota, kaip muzikos pasaulio žvaigždė Egidijus Dragūnas lieja savo emocijas, apskriejo visą šalies žiniasklaidą.

„Yra kaip yra, antras pralaimėjimas iš eilės... – apie kovą su ukrainiečiu Ivanu Cybulskiu sportas.lt kalbėjo A.Misiūnas. – Pirmam pralaimėjimui (Erikui Golubovskiui, – aut.past.) turėjau didžiulį pasiteisinimą. Bet dabar galiu tik galvą nuleisti ir priimti viską kaip yra“.

Jau pirmosiomis minutėmis po kovos A.Misiūno pavardė buvo linksniuojama dėl smūgio varžovui vos tik nutraukus kovą.

„Aš pasidaviau, kadangi buvome prie ringo krašto, jis mane išspyrė. Mane užliejo emocijos, todėl jam trenkiau, – prisiminė A.Misiūnas. – Tikrai nesigailiu, kad trinktelėjau... Daug žmonių kalbėjo apie nepagarbą varžovui, tačiau jie klysta“.

A.Misiūnas prisipažino, kad visus savo ateities planus po pralaimėjimo buvo pamiršęs savaitei.

„Savaitę stengiausi priimti mintį, jog ne man šis kelias, – atvirai sakė kovotojas. – Sukosi mintys viską mesti. Tačiau supratau, kad mesti man nepavyks, nes aš per daug to noriu... Noriu kovoti. Ir kovosiu pagal mišriųjų kovos menų (MMA) taisykles, tačiau to nedarysiu ringe. Privalau pradėti tikslingai dirbti ant „žemės“ – tinkamame klube su tinkama komanda. Jei noriu kovoti pagal MMA taisykles, neužteks stovėsenos treniruočių“.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Kovotojas prisipažino nurijęs gėdos ir nevilties piliules ir jau pajutęs plūstančią motyvacijos bangą. „Sieksiu savo svajonės toliau. Kad ir kiek kartų krisiu. Manęs tikrai niekas nesustabdys“, – tikino A.Misiūnas.

„O tai, kas buvo persirengimo kambaryje...“ – susimąstė jis.

Konflikto priežastis

„Manęs su E.Dragūnu niekas nesieja, niekas nestatė už mane pinigų, niekas manęs neremia, – informavo A.Misiūnas. – Prieš pusantrų metų jis buvo negražiai pasisakęs apie Simoną Burbaitę, kuri internete patalpino nuotrauką iš kovos menų treniruotės. „Kai p***iau vieną užmigtum amžiams“ – tada rašė jis. Prieš būsimą kovą buvo filmuojamas mano interviu, kuriame išsakiau savo nuomonę apie tokius komentarus“.

Vaizdo interviu pavadinimu „Į ringą be baimės žengiantis Arnoldas Misiūnas: gyvenu savo milijonieriaus pasaulyje“ tv3.lt portale buvo publikuotas 2018-ųjų balandžio mėnesį.

„Pasakiau, kad Egis vienintelį dalyką, kurį gali p***i, tai tik „daroškę“... Aš netoleruoju nei smurto, nei tokių pasisakymų prieš moteris, – teigė A.Misiūnas. – Tuo metu jis mane užblokavo visuose socialiniuose tinkluose. Atrodė, kad visa istorija baigėsi. Klydau. Po KOK turnyro atidarymo kovų, kai prasidėjo kovotojų iškilmingas paradas, jis prie manęs priėjo ir pradėjo šaukti ant manęs“.

A.Misiūnas iškart suprato, kad tai vyksta būtent dėl pusantrų metų senumo mano pasisakymo.

„Pranešiau apie tai treneriui Andriui Šipailai, kuris liepė nekreipti dėmesio ir galvoti tik apie artėjančią kovą su Ukrainos kovotoju. „Nekišk rankų. Kaupkis kovai“ – perspėjo mane treneris. Tačiau buvo sunku apie tai negalvoti. Kiek pavyko, tiek susikaupiau ir žengiau į ringą. Dar net nesuskambus gongui jau girdėjau, kaip E.Dragūnas mane keikia… Prie manęs jis priėjo ir tik pasibaigus kovai. Kažką sakė, bet aš nekreipiau dėmesio ir nuėjau į persirengimo kambarį“.

Tarsi burbule

„Persirengimo kambaryje išgyvenau dėl pralaimėjimo, atrodė, kad žemė išslydo iš po kojų. Jaučiausi tarsi kažkokiame burbule. Sunku apsakyti tą būseną... Ir čia atėjo Sel’as, – prisiminė A.Misiūnas. – Jis sakė, kad turiu jo atsiprašyti, pylė keiksmažodžius. „Atsiprašyk ir aš tau viską suteiksiu“ – tema buvo tokia. Kas buvo, toliau, manau, jau visi matė vaizdo įraše“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Paklaustas, kas dėjosi galvoje, kuomet jo pusėn liejosi keiksmažodžiai, A.Misiūnas net nemanė slėpti: „Nieko“.

„Buvau neviltyje dėl pralaimėjimo. Buvau kažkokiam burbule. Pusės, ką jis ten kliedėjo, net negirdėjau, – teigė A.Misiūnas. – Buvau save pametęs. Mušti Sel’ą? Juk tai būtų tas pats, kas mušti vaiką. Būkime biedni, bet teisingi. Kitomis aplinkybėmis gal ir nebūčiau susivaldęs. Bet tą vakarą tiesiog pavyko tai padaryti. Džiaugiuosi, jog netrenkiau. Juk niekas nebūtų lindęs į mano galvą, visi iškart būtų nuteisę... Tokį sumušti nėra pasididžiavimas, aš pergalių siekiu ringe. Už jo ribų visuomet stengiuosi konfliktų išvengti“.

A.Misiūnas teigė, kad taip su juo dar niekas nėra kalbėjęs. „Turiu heiterių, bet dar niekas nebuvo taip kalbėjęs su manimi. Dauguma mano sekėjų pila purvą ant manęs iš anoniminių paskyrų, o sutikę ranką spaudžia, – nusišypsojo kovotojas. – Todėl aš nelabai ir reaguoju į juos. O Sel’as? Na, tą vakarą jam gal tiesiog pasisekė...“

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Kovotojas prisipažino, kad peržiūrėjo konflikto vaizdo įrašą ne kartą. „Tačiau dabar nebegaliu žiūrėti. Šlykštu klausytis, – pabrėžė A.Misiūnas. – Pats neįsivaizduoju, kaip tada atsilaikiau. Dabar žiūrint viskas atrodo stipriau bent dešimt kartų negu tą vakarą. Bet, kaip ir sakiau, džiaugiuosi, jog netrenkiau. Bandė žmonės man sakyti, kad čia nepagarba sau, tačiau, kaip treneris man sako, silpnesnių ir mergaičių mes nemušame“.

Komentuoti lengva?

Paklaustas, kas buvo skaudžiau – ar pralaimėjimas, ar konfliktas persirengimo kambaryje – kovotojas teigė išgyvenęs ir dėl vieno, ir dėl kito.

„Tačiau reikia išmokti gyventi su viskuo, – sakė jis. – Tikiu, kad einu teisingu keliu, nes kuo toliau, tuo sunkiau darosi juo eiti. Žmonės nesupranta, ką reiškia lipti į ringą, ką reiškia pasirengimas kovai... Jie nežino, ką reiškia pralaimėti antrą kartą prieš visą Lietuvą. Žmonėms yra lengva teisti ir komentuoti. Patys pabandykite! Blogiausiu atveju, ateikite bent pas mus į treniruotes. Pamatysite, kaip viskas vyksta. Daug ir sunkiai rengiausi kovai. To neužteko. Nieko nekaltinu. Viską priimu ir jau spėjau susitaikyti. Stipriau treniruosiuosi, kad kitą kartą laimėčiau“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Internete pasklidus konflikto vaizdo įrašui pasirodė ir komentatoriai, narstantys A.Misiūno praeitį.

„Daug yra kalbančių apie praeitį, tačiau nė vienas nieko nežino, – sakė kovotojas. – Juokas ėmė dėl žmonių beviltiškumo. Žmonės pikti ir pavydūs. Mano klubas „Sparta Fight Gym“ pasidalijo mano nuotrauka ir parašė, kad manimi didžiuojasi, kad nesumušiau silpnesnio, o žmonės vis vien sugeba rašyti ir juodinti mane. Nesuprantu tokių žmonių. Jie yra beverčiai, tokiais nori paversti ir kitus. Tačiau visa tai mane tik dar labiau stiprina. Žmonės keičiasi. Niekada nebuvau blogas ir žinau, kad mano ateitis yra šviesi“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (61)
Registruoti
Anoniminiai (61)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų