KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Niekas manęs nesustabdys“, – kerta kovotojas Arnoldas Misiūnas, prieš savaitę ringe patyręs antrą pralaimėjimą iš eilės, tačiau sulaukęs daug dėmesio dėl įvykių persirengimo kambaryje. Vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuota, kaip muzikos pasaulio žvaigždė Egidijus Dragūnas lieja savo emocijas, apskriejo visą šalies žiniasklaidą.

„Yra kaip yra, antras pralaimėjimas iš eilės... – apie kovą su ukrainiečiu Ivanu Cybulskiu sportas.lt kalbėjo A.Misiūnas. – Pirmam pralaimėjimui (Erikui Golubovskiui, – aut.past.) turėjau didžiulį pasiteisinimą. Bet dabar galiu tik galvą nuleisti ir priimti viską kaip yra“.

Jau pirmosiomis minutėmis po kovos A.Misiūno pavardė buvo linksniuojama dėl smūgio varžovui vos tik nutraukus kovą.

„Aš pasidaviau, kadangi buvome prie ringo krašto, jis mane išspyrė. Mane užliejo emocijos, todėl jam trenkiau, – prisiminė A.Misiūnas. – Tikrai nesigailiu, kad trinktelėjau... Daug žmonių kalbėjo apie nepagarbą varžovui, tačiau jie klysta“.

A.Misiūnas prisipažino, kad visus savo ateities planus po pralaimėjimo buvo pamiršęs savaitei.

„Savaitę stengiausi priimti mintį, jog ne man šis kelias, – atvirai sakė kovotojas. – Sukosi mintys viską mesti. Tačiau supratau, kad mesti man nepavyks, nes aš per daug to noriu... Noriu kovoti. Ir kovosiu pagal mišriųjų kovos menų (MMA) taisykles, tačiau to nedarysiu ringe. Privalau pradėti tikslingai dirbti ant „žemės“ – tinkamame klube su tinkama komanda. Jei noriu kovoti pagal MMA taisykles, neužteks stovėsenos treniruočių“.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Kovotojas prisipažino nurijęs gėdos ir nevilties piliules ir jau pajutęs plūstančią motyvacijos bangą. „Sieksiu savo svajonės toliau. Kad ir kiek kartų krisiu. Manęs tikrai niekas nesustabdys“, – tikino A.Misiūnas.

„O tai, kas buvo persirengimo kambaryje...“ – susimąstė jis.

Konflikto priežastis

„Manęs su E.Dragūnu niekas nesieja, niekas nestatė už mane pinigų, niekas manęs neremia, – informavo A.Misiūnas. – Prieš pusantrų metų jis buvo negražiai pasisakęs apie Simoną Burbaitę, kuri internete patalpino nuotrauką iš kovos menų treniruotės. „Kai p***iau vieną užmigtum amžiams“ – tada rašė jis. Prieš būsimą kovą buvo filmuojamas mano interviu, kuriame išsakiau savo nuomonę apie tokius komentarus“.

Vaizdo interviu pavadinimu „Į ringą be baimės žengiantis Arnoldas Misiūnas: gyvenu savo milijonieriaus pasaulyje“ tv3.lt portale buvo publikuotas 2018-ųjų balandžio mėnesį.

„Pasakiau, kad Egis vienintelį dalyką, kurį gali p***i, tai tik „daroškę“... Aš netoleruoju nei smurto, nei tokių pasisakymų prieš moteris, – teigė A.Misiūnas. – Tuo metu jis mane užblokavo visuose socialiniuose tinkluose. Atrodė, kad visa istorija baigėsi. Klydau. Po KOK turnyro atidarymo kovų, kai prasidėjo kovotojų iškilmingas paradas, jis prie manęs priėjo ir pradėjo šaukti ant manęs“.

A.Misiūnas iškart suprato, kad tai vyksta būtent dėl pusantrų metų senumo mano pasisakymo.

„Pranešiau apie tai treneriui Andriui Šipailai, kuris liepė nekreipti dėmesio ir galvoti tik apie artėjančią kovą su Ukrainos kovotoju. „Nekišk rankų. Kaupkis kovai“ – perspėjo mane treneris. Tačiau buvo sunku apie tai negalvoti. Kiek pavyko, tiek susikaupiau ir žengiau į ringą. Dar net nesuskambus gongui jau girdėjau, kaip E.Dragūnas mane keikia… Prie manęs jis priėjo ir tik pasibaigus kovai. Kažką sakė, bet aš nekreipiau dėmesio ir nuėjau į persirengimo kambarį“.

Tarsi burbule

„Persirengimo kambaryje išgyvenau dėl pralaimėjimo, atrodė, kad žemė išslydo iš po kojų. Jaučiausi tarsi kažkokiame burbule. Sunku apsakyti tą būseną... Ir čia atėjo Sel’as, – prisiminė A.Misiūnas. – Jis sakė, kad turiu jo atsiprašyti, pylė keiksmažodžius. „Atsiprašyk ir aš tau viską suteiksiu“ – tema buvo tokia. Kas buvo, toliau, manau, jau visi matė vaizdo įraše“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Paklaustas, kas dėjosi galvoje, kuomet jo pusėn liejosi keiksmažodžiai, A.Misiūnas net nemanė slėpti: „Nieko“.

„Buvau neviltyje dėl pralaimėjimo. Buvau kažkokiam burbule. Pusės, ką jis ten kliedėjo, net negirdėjau, – teigė A.Misiūnas. – Buvau save pametęs. Mušti Sel’ą? Juk tai būtų tas pats, kas mušti vaiką. Būkime biedni, bet teisingi. Kitomis aplinkybėmis gal ir nebūčiau susivaldęs. Bet tą vakarą tiesiog pavyko tai padaryti. Džiaugiuosi, jog netrenkiau. Juk niekas nebūtų lindęs į mano galvą, visi iškart būtų nuteisę... Tokį sumušti nėra pasididžiavimas, aš pergalių siekiu ringe. Už jo ribų visuomet stengiuosi konfliktų išvengti“.

A.Misiūnas teigė, kad taip su juo dar niekas nėra kalbėjęs. „Turiu heiterių, bet dar niekas nebuvo taip kalbėjęs su manimi. Dauguma mano sekėjų pila purvą ant manęs iš anoniminių paskyrų, o sutikę ranką spaudžia, – nusišypsojo kovotojas. – Todėl aš nelabai ir reaguoju į juos. O Sel’as? Na, tą vakarą jam gal tiesiog pasisekė...“

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Kovotojas prisipažino, kad peržiūrėjo konflikto vaizdo įrašą ne kartą. „Tačiau dabar nebegaliu žiūrėti. Šlykštu klausytis, – pabrėžė A.Misiūnas. – Pats neįsivaizduoju, kaip tada atsilaikiau. Dabar žiūrint viskas atrodo stipriau bent dešimt kartų negu tą vakarą. Bet, kaip ir sakiau, džiaugiuosi, jog netrenkiau. Bandė žmonės man sakyti, kad čia nepagarba sau, tačiau, kaip treneris man sako, silpnesnių ir mergaičių mes nemušame“.

Komentuoti lengva?

Paklaustas, kas buvo skaudžiau – ar pralaimėjimas, ar konfliktas persirengimo kambaryje – kovotojas teigė išgyvenęs ir dėl vieno, ir dėl kito.

„Tačiau reikia išmokti gyventi su viskuo, – sakė jis. – Tikiu, kad einu teisingu keliu, nes kuo toliau, tuo sunkiau darosi juo eiti. Žmonės nesupranta, ką reiškia lipti į ringą, ką reiškia pasirengimas kovai... Jie nežino, ką reiškia pralaimėti antrą kartą prieš visą Lietuvą. Žmonėms yra lengva teisti ir komentuoti. Patys pabandykite! Blogiausiu atveju, ateikite bent pas mus į treniruotes. Pamatysite, kaip viskas vyksta. Daug ir sunkiai rengiausi kovai. To neužteko. Nieko nekaltinu. Viską priimu ir jau spėjau susitaikyti. Stipriau treniruosiuosi, kad kitą kartą laimėčiau“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Internete pasklidus konflikto vaizdo įrašui pasirodė ir komentatoriai, narstantys A.Misiūno praeitį.

„Daug yra kalbančių apie praeitį, tačiau nė vienas nieko nežino, – sakė kovotojas. – Juokas ėmė dėl žmonių beviltiškumo. Žmonės pikti ir pavydūs. Mano klubas „Sparta Fight Gym“ pasidalijo mano nuotrauka ir parašė, kad manimi didžiuojasi, kad nesumušiau silpnesnio, o žmonės vis vien sugeba rašyti ir juodinti mane. Nesuprantu tokių žmonių. Jie yra beverčiai, tokiais nori paversti ir kitus. Tačiau visa tai mane tik dar labiau stiprina. Žmonės keičiasi. Niekada nebuvau blogas ir žinau, kad mano ateitis yra šviesi“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Xa xa
2020-03-24 03:34:59
Tu juokingas tiesiog man esi. Taip ne karta lipau pats i ringa reik tiek drasos tiek saltu nervu, bet tu ne kovotojas koki save primeti tu nei pergamiu neturi nieko tik pralaimejimus. Be to apgailetinas tu savo padielnikus ikaziolinai , kad sroko negaut. Kazkada vis tiek prisidirbsi o tada zinai kas taves ten laukia? Is kart kur ten eisi kur daro kakarieku ;)
Atsakyti
Agurkas
2019-11-29 21:52:51
Arnai tu visai ne drasus koks maniau esi. Turejiai proga parodyt kad nelips ant galvos kas nores bet parodei jog tik zodziais suda mali. Realiai pastates buvau pries tave pinigu ir atnesei pliusa man, bet kaip bebutu neturejiai tu ten kovoti nes nemoki tu dar to lygiu zaisti su dedem, neturi jokiu pergaliu, todel manau visi kas protingi state pries tave ir laimejio.
Pas tave tik zodynas, ereliu vaidini, tiek dragunas tave i vieta pastatytu betkada tiek ir visi kiti katrie uz zodzius atsako. O tu uz savo bazara neatsakai, esi is kazkokio tai kaimo primeti leaderiu bet deje esi niekas, kiek girdejiau ozys? Matosi kad laikrasciuose apsiozini ant visu, nepamirsk tu gal moki kovoti, bet kovu pasauly daznai tenka atsakyti uz ka kalbi o tokiu kaip tu katrie lojia ateina momentas kaip ne ant tu uzloji ir tada jau nebesuprasi kas vyksta ir nuo ko tai vyksta. Tad nusilleisk tu asile kol dar turi proga.
Atsakyti
Bullterieras
2019-11-26 09:35:03
Na, kad randa jeigu atsiribot kiek imanoma nuo patyčiu ir bandyti toliau ižsiimt kovos menais tas pagirtina. Be abejo MMA yra ne kikboksas, cia be imtyniu pagrindu nelabai ura kas veikti. O kas liecia selo išsityčiojima ir visus tuos žodžius, vis tik manau, save gerbiantis vyras turetu atsakyt, mušt gal nemušes bučiau, bet parsiklubdes an kelieniu ir šlepa per snuki, tai manau pratraukciau (galetu begt rašyt pareiškima, kap peniu per savo dainingas lupas gavo :))) O jo ten stogu ar ko yra kas nebijo, nes paskui paciam selui reiketu po tuo stogu sedet ir subine suspausta laikyti. O Misiunui moralas toks- garsiai ir naglai save pateiki, malonek iz tai ir atsakyti, saves vedimu ir veikslmais. Mpasneket ar nete parasinet gali bet kas, o vyras manau uz savo liezuvi privalo atsakyt bet kokiu atveju
Atsakyti
Diana
2019-11-27 09:38:37
Šaunuolis gerai parašiau spaudžiu kliuška
:D
2019-11-27 17:39:44
Misiunai, nu dar bandyk kokiu komentaru isvartabciu tave prisigalvoti !:DD nebutu ko bijoti, tai ir butu tas besmegenis malalietka selui kirtes per zubus, taciau selas uz reikala piso jam pizdako ir tegul dziaugiasi, kad tik tiek pizdako gavo zodziais...
Paverk
2019-11-26 06:04:38
Paverk paverk dabar spaudai,selas kalba tyledamas apie ta situacija,cia kaip boba
Atsakyti
cmonman
2019-11-26 00:50:18
Klausimas

Ar galima asmeni vadinti kovotoju, apie kuri raso ne del jo kovu, o skandalu ir visokiu kriminalu?

Mano klubas „Sparta Fight Gym“ pasidalijo mano nuotrauka ir parašė, kad manimi didžiuojasi, kad nesumušiau silpnesnio, o žmonės vis vien sugeba rašyti ir juodinti mane.

Kaip iš juodina, būtina išsibalinti kas manau cia dabar ir vyksta.. :D

Keep it real
Atsakyti
Justas
2019-11-25 23:44:32
Pizdiec kiek berasciu pavyduoliu, negaliu patiket.
Atsakyti
Malačius!!!
2019-11-25 22:54:11
Arnoldai neklausyk šitų visų šiukšliu jokiu budu!! Juk gyvenimas paremtas savo paties tikėjimu, kad gali ir tai padarysi!! Koks čempionas be prailaimėjimu? Turėsi viską ko norėsi nepaleisk to ką pradėjai ir nepamiršk,kad visada turėsi kas tave palaikys!!! O sėlui duot šniura reikėjo, po kovos atxodas jau turbut parėjo
Atsakyti
SELL
2019-11-25 22:40:32
Aš žiūriu į tave pasauli ;) Nieko naujo, kaip noriu taip darau, ir nieko man daugiau nereikia, aš viską išsakiau...
Atsakyti
mirka3
2019-11-25 21:47:18
Graudu, kai tiek avansu snekejes dabar auka vaidina. Kad pasimokyt, kodel is jo visi juokias, is pradziu jam reik susigaudyt, kad nieks nei jam, nei Minedui, nei Antanui, nei Grazuliui nepavydi, o tik juokiasi del ju paciu elgesio. Nuo durnumo vaistu nesusileisi.
Atsakyti
kovotojuo
2019-11-25 21:36:18
"kovotojau"
dbr tik ringas ir beliko. su tokiom debiliskom tattoo xui darba susirasi :D
Atsakyti
asilui
2019-11-25 22:02:43
ar jis darbe pliks dirbs , šlepazubi
Su saliku
2019-11-26 20:26:23
Ir akiniais nuo saules
mirka3
2019-11-25 21:32:37
Misiunui reklama niekad nepamaisys, tikriausiai isrurintas eitu i teisma ir pas zurnalistus prasytusi pasakot kaip ji selas purte, visai neskauda ir negeda, lyginant su trenkem malonumas, karys tikras, asaras ta proga issitatuiruotu ant tigro.
Siaip tai mergu nieks nemusa, bet i dunduli delnu duoda kai neklauso kad apsiramintu.
Atsakyti
Taip
2019-11-25 22:58:21
Tu asile pasitikrink ar nesergi
Deivis
2019-11-25 21:00:43
Saunuolis kovotojas! Akivaizdu - trenke is emocijos, nes ji slyksciai nuspyre...
gaila, bet gerai, kad netrenke tam sutraukai gaidzio balsu, nes butu daugiau problemu turejes...
O kur galima kovu treniruotes paziureti?
Atsakyti
Pjūvis
2019-11-25 20:48:52
Kaip ten bebūtų, bet Selo lygis po tokio akibrokšto yra žemiau plintuso... Žinojo, kad bobų ir ligonių nemuša, tai ir šokinėjo kaip gaidžiukas :D
Atsakyti
Dzo
2019-11-25 23:08:46
Graudu, ziauru bet teisinga...
Agurkas
2019-11-25 20:24:56
Ble arnoldai palaikiau sportinikusbet jai butum bahuras uz tuos zodzius neatleistum tave sake nusers selas ant keliu pasiklubdes cia nera neicstipresniu nei silpnesniu uz bazara reikia atsakyti o tu esi pats zinai
Atsakyti
Nebegrybauk
2019-11-27 19:27:53
Is zonos cia gal rasai cia apie bachurus ir atsakinejimus uz bazara? Normaliu zmoniu pasauly normalus vyras paprasciausiai ignoruos kazkoki apsidrozusi padugne, kuriam sudai is burnos drimba. Tai ir rodo tvirta charakteri ir vyriskuma. Kitokia reakcija reikstu, kad esi toks pats zemo lygio lochas kaip ir tas, kuriam is burnos drimba sudai. Pagarba Arnoldui.
Taupizda
2019-11-25 19:30:03
Uz situs komentarus mergaite tu tau pizda bus. Tik tiek Arnai.
Atsakyti
Ausra
2019-11-25 19:27:23
Tai kad tas misiunas kursenu valkata yra, kam jus rasot apie toky nevisga? Plevesa jis yra kiek turejio kovu tiek prapiso, koks dar jis kovotojias? Net ir gatvei klube prisikniso prie senio ir gavo ir apsimyzes namo vaziavo tai koks dar jis kovotojias? Kas netyngi tas duhina ta misiuna, jam tik gatves sloti, apsivogelis yra. Kiek zinau bande ir mergas prievartauti nes nenori tokiam atsiduoti, net ir dainininkas stumia o va misiunas suda nieko nedare o dabar stumti bando kad mergaiciu nemusa, tave uzduhino mergaite tu, zek kita syki nusaus tave uz sita bazara.
Atsakyti
Shamanas
2019-11-25 20:40:40
Jau matau kaip ringe stovi ir nugali kurių Misiūnas nesugebėjo, nieko nesupranti, šiam sporte ir prisiskaitęs/ius šudinų faktų (Vardas Aušra bazaras kaip zoninio, tai nesupratau)
Zemaic
2019-11-26 00:12:40
To ausrai matyt pacios ne..pi..so ir ir buri nesamones
hai
2019-11-27 19:32:56
Po kiekvienu straipsniu apie Misiuna po kruva komentaru skirtingais vardais, bet apie tuos pacius dalykus, visiskai tuo paciu berascio stilium prirasyta. Panasu, kad kazkoks liudnas ir labai nelaimingas zmogus del kazkokiu priezasciu jaucia daug pykcio ar tai kokio pavydo Misiunui. Apgailetina.
To Aušra
2019-12-07 07:44:12
Taves peparurino kad pyksti, tik bandė?
idomu
2019-11-25 19:10:55
kad jis save lygina su makgregoru.o jei koks pasvalio pieno krepsinio komandos zaidejas save lygintu su michaelu jordanu?tikrai linkiu misiunui pergaliu bet gal tu e buk biski paprastesnis?
Atsakyti
kosmos
2019-11-25 19:09:27
nu cia tau tokiu bazarintoju kur paskui i pavesy padedami yra, va ufc kevinas lee primesdavo black connora pradejo gauti i skura nuo visu is eiles ir susitvarkes galva perlipo per save ir nujunge gillespie kai jau visu nurasytas buvo. esme tave kad reikia buti baisiai kietam kad trashinti kitus nes trashinimas tuo ir turi buti paremtas jog tu savo zodzius ispildysi narve ar ringe, tas pats sonnenas trashino bet jis jei pralaiemdavo tai visada turejo ka atsakyti i retirinimo kovos ns jo pralaimejimai budavo close ir kovos idomus, o misiunas trashina daug sneka tik del promotinimo, ringe jis visciukas dar, nemoka imtyniauti, ka jau kalbeti jei tektu kovot pries bjj specialista kuris kojas issukiotu jam, todel geriau jau laimeti kelias kovas, tobuleti ir trashinti tada, nes vistiek kok savalka prezidentas jei matys potenciala tai susers jam lavonus kaip barysui kokiam ir turesim dar virna pasaulio cempiona, o dabar net neaisku koki lavona misiunai atvezti kad jis nujungtu ji.
Atsakyti
Juozas
2019-11-25 19:04:30
Tai dabar jau herojus ????? Nes nemušė SEL'o ????? Pralošta kova jau px, nesvarbu....., svarbu kad SEL'as negavo į nosį, nes mūsų herojus neskriaudžia silpnesnių, taip kad gali kas nori jį 'hujasosint'...silpnesni vistiek negaus į galvą, o stipresni prismaugs ir išmes iš ringo...
Dėl to konflikto, neabejotinai trūksta pradžios...pvz iš kur tą SEL'ą pažįsti ??? Taip nebūna, kad ateina į rūbinę kada nori ir pi.. protą taip naglai, kad nžn kas susilaikytų nenuspyręs jo į saulę....
Ir šiaip retorinis klausimas: kiek Arnoldui reikia prapi..kovų, kad apie jį nerašytų ?? Na bent jau ne kaip apie kovotoją ?? Suprantu, kai rašo apie tuos, kurie kažką pasiekė ir buvo pagauti paparacių ar pan., bet šitas vyrutis yra visiškas loozeris, tai gal geriau lai apie jį rašo kiti portalai ar žurnalai (norisi rašyt 'Panelė', tačiau nenoriu įžeit žurnalo) mintį manau pagavot....taigi, WTF ?????? ir prie ko čia 'heiteriai' ? Prisimala šūdo ir galvoja, kad visi rašys paguodos laiškus po eilinio pralaimėjimo ???
Atsakyti
Lauksim revanšo :)
2019-11-25 18:49:09
SELas 1 vs 0 SABAKA
Atsakyti