25
Atsinaujins po sek
„Šiauliai“
IFBB pasaulio jaunimo kultūrizmo ir fitneso čempionatas | Organizatorių nuotr.

Savaitgalį Vengrijojos sostinėje Budapešte vyko IFBB pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 9 sportininkai. Lietuviai iškovojo keturis medalius. Aukso medalį laimėjo Rokas Linkevičius (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), sidabro medalius iškovojo Karolis Linkevičius (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija, abu – Šiaulių „Gylys“) ir Skaistė Danilevičiūtė (21-23 metų bikini iki 160 cm kategorija, Vilniaus „Dubinas team“). Bronza pasipuošė Laura Stalinkevičiūtė (16-20 metų amžiaus bikini iki 163 cm kategorija, Šiaulių „Sporto kodas“).

Per žingsnį nuo finalininkų liko ir septintą užėmė Živilė Adomonytė (21-23 metų bikini virš 166 cm kategorija, Naujosios Akmenės „Partinis gym“), aštuntas buvo Robertas Balčiūnas (21-23 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), o devintas Martynas Savickas (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, abu – „Gylys“). Vienuoliktas vietas užėmė Aistė Urbonavičiūtė (21-23 metų bikini iki 166 cm kategorija, Kauno „A-team“) ir Vilius Petrik  (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, Marijampolės „Tauras“).

Kitą savaitgalį Lietuvos rinktinė startuos pasaulio moterų čempionate Slovakijoje.

Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal