IFBB pasaulio jaunimo kultūrizmo ir fitneso čempionatas | Organizatorių nuotr.

IFBB pasaulio jaunimo kultūrizmo ir fitneso čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Savaitgalį Vengrijojos sostinėje Budapešte vyko IFBB pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 9 sportininkai. Lietuviai iškovojo keturis medalius. Aukso medalį laimėjo Rokas Linkevičius (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), sidabro medalius iškovojo Karolis Linkevičius (16-20 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija, abu – Šiaulių „Gylys“) ir Skaistė Danilevičiūtė (21-23 metų bikini iki 160 cm kategorija, Vilniaus „Dubinas team“). Bronza pasipuošė Laura Stalinkevičiūtė (16-20 metų amžiaus bikini iki 163 cm kategorija, Šiaulių „Sporto kodas“).

Per žingsnį nuo finalininkų liko ir septintą užėmė Živilė Adomonytė (21-23 metų bikini virš 166 cm kategorija, Naujosios Akmenės „Partinis gym“), aštuntas buvo Robertas Balčiūnas (21-23 metų amžiaus klasikinio kultūrizmo kategorija), o devintas Martynas Savickas (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, abu – „Gylys“). Vienuoliktas vietas užėmė Aistė Urbonavičiūtė (21-23 metų bikini iki 166 cm kategorija, Kauno „A-team“) ir Vilius Petrik  (jaunimo  kultūrizmo virš 75 kg kategorija, Marijampolės „Tauras“). 

Kitą savaitgalį Lietuvos rinktinė startuos pasaulio moterų čempionate Slovakijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United
Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …