Lucienas Favre | Scanpix nuotr.

Lucienas Favre | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ sporto direktorius Michaelas Zorcas patvirtino, jog vyriausiasis treneris Lucienas Favre vadovaus komandai artėjančiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse su „Barcelona“. Visgi Vokietijos ekipos vadovybė didina strategui spaudimą dėl pastaruoju metu demonstruojamo žaidimo ir fiksuojamų rezultatų.

„Žinoma, jog ši tema bus aptarinėjama viešai, nes mūsų dabartinė situacija yra nepatenkinama. Žinoma, kad mes viską analizuojame. Visgi vyksime į rungtynes su „Barcelona“ komandai vadovaujant Lucienui Favre ir tikimės, kad jų metu išvysime žymiai pagerėjusį žaidimą. Mums pagaliau reikia sulaukti gero žaidimo, jog galėtume judėti į priekį“,- kalbėjo M.Zorcas.

Tuo tarpu „Borussia“ generalinis direktorius Hansas Joachimas Watzke išreiškė palaikymą strategui, tačiau pripažino, jog artimiausiu metu komanda turi apversti situaciją, jog treneris išsaugotų darbą.

„Brangus Lucienai, mes vis dar tavimi pasitikime, tačiau futbolą apibrėžia rezultatai. Visi tikimės, kad tau ir komandai pavyks apversti situaciją. Turi mūsų visišką palaikymą“,- teigė H.J.Watzke.

„Borussia“ vietiniame net 0 – 4 turėjo pripažinti aršiausių varžovų Miuncheno „Bayern“ pranašumą, o susitikimą su „Paderborn“ baigė rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3 ir šiuo metu rikiuojasi vos šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Užsisakyk Telia TV sporto paketa ir Cempionu lygos transliacijas stebekite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų