Diego Maradona ir Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

Diego Maradona ir Rogeris Federeris | Youtube.com nuotr.

 Legendinis futbolininkas Diego Maradona vis dar stengiasi įrodyti, kad gali būti kompetetingas treneris ir jau kurį laiką dirba su „Gimnasia y Esgrima“ klubu, žaidžiančiu elitinėje šalies lygoje.

Tiesa, prieš keletą dienų klubo prezidentas Gabrielis Pellegrino patvirtino pasklidusius gandus, jog D.Maradona nusprendė palikti vyriausiojo trenerio postą. Visgi, praėjus vos 2 dienoms argentinietis persigalvojo ir jam buvo leista sugrįžti į klubą.

„Esu labai laimingas, galėdamas pranešti, kad liksiu klubo treneriu. Noriu padėkoti visiems fanams ir žaidėjams, nes mes pagaliau pasiekėme klubo politinę vienybę. Tikiuosi, kad jie tesės savo pažadus ir mes galėsime sustiprinti komandą“, - kalbėjo D.Maradona.

„Gimnasia y Esgrima“ futbolo aikštėje turi vargo ir tarp 24 komandų užima vos 22-ą vietą, tačiau finansiškai jiems D.Maradonos atėjimas buvo naudingas. Klubo atributikos pardavimai gerokai išaugo, bet jei rezultatai nepagerės, komanda iškris į žemesnę lygą.

Beje, D.Maradona neseniai nusifilmavo specialiame vaizdo klipe, skirtame Rogeriui Federeriui, kuris su Alexanderiu Zverevu Lotynų Amerikoje surengė parodomųjų mačų turą.

„Sveikas maestro, mašina, kaip aš tave mėgstu vadinti. Tu buvai, esi ir būsi visų laikų geriausias. Nėra kito tokio kaip tu. Jeigu turi kokių nors problemų mano šalyje, tai žinok, kad visada gali kreiptis į mane ir paprašyti ko reikia“, - sakė D.Maradona.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City