Ramūnas Navardauskas | Kipro Štreimikio nuotr.

Šeštadienį Kinijoje baigėsi daugiadienės dviračių lenktynės „Tour of Fuzhou“ (UCI I kategorija), kuriose dalyvavo Ramūnas Navardauskas („Delko Marseille Provence“). Paskutiniame, septintajame, etape Lietuvos čempionas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 20-ą vietą. Ramūnas varžybose užsienyje šį sezoną į pirmąjį 20-uką pateko antrą kartą.

Etapą laimėjo baltarusis Aleksej Šnyrko. Jis 117 km nuvažiavo per 2 val. 30 min. 53 sek. (vid. greitis – 46,53 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-93 vietas užėmusiems dviratininkams. R. Navardauskas buvo aukščiausiai klasifikuotas Prancūzijos komandos „Delko Marseille Provence“ narys.

Lenktynes laimėjo ir 125 pasaulio reitingo taškuspelnė Kazachstano dviratininkas Artur Fedosejev. Prancūzas Julien El Fares („Delko Marseille Provence“, +1.59) užėmė 10-ą vietą. R. Navardauskas (+23.37) klasifikuotas 73-ias.

Iš 125 startavusių dviratininkų klasifikuoti 107. „Delko Marseille Provence“ komandų įskaitoje užėmė trečią vietą.

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …