:
3
Atsinaujins po sek
„Arsenal“

Dortmundo „Borussia“ ekipa Vokietijos „Bundesligoje“ prarado taškus, tačiau pademonstravo charakterį. Ši komanda sugebėjo panaikinti trijų įvarčių atsilikimą ir sužaidė lygiosiomis su „Paderborn“ rezultatu 3 – 3.

„Paderborn“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje pasiuntė Dortmundo miesto komandą į nokdauną, pelnydami tris įvarčius be atsako. Tokį spurtą iniciavo du įvarčius pelnęs saugas Streli Mamba, dar vieną taiklų šūvį atliko ir Gerrittas Holtmannas.

Visgi antrajame kėlinyje „Borussia“ susiėmė ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Po kartą varžovus įvarčiais baudė Jadonas Sancho, Axelis Witselis ir paskutinėmis akimirkomis pasižymėjęs kapitonas Marco Reusas.

Visgi toks charakterio demonstravimas „Borussia“ futbolininkas daug naudos neatnešė, kadangi nors jie šiuo metu pakilo iki penktos vietos, po savaitgalio dvikovų gali nusiristi iki dešimtos pozicijos, jeigu pergales iškovos jų konkurentai.

Pen 12-13 Hoffenheim 21 : 30 Augsburg
Šeš 12-14 Köln 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 12-14 Mainz 05 16 : 30 Borussia Dortmund
Šeš 12-14 Paderborn 16 : 30 Union Berlin
Šeš 12-14 Hertha BSC 16 : 30 Freiburg
Šeš 12-14 Bayern Munich 16 : 30 Werder Bremen
Šeš 12-14 Fortuna Dusseldorf 19 : 30 RB Leipzig