Arūnas Andriuškevičius | „Stop“ kadras

Arūnas Andriuškevičius | „Stop“ kadras

 Antroje pagal pajėgumą MMA organizacijoje pasaulyje „Bellator“ kitąmet antrą kartą kovos lietuvis Arūnas Andriuškevičius.

2020 m. vasario 22 d. Dublino „3Arena“ patalpose (Airija) vyks „Bellator: Dublin“ turnyras. MMA vakaro organizatoriai jau paskelbė keturias pirmąsias suplanuotas kovas, tarp kurių yra ir A.Andriuškevičiaus dvikova su airiu Karlu Moore‘u. Kova suplanuota pussunkio svorio kategorijoje.

A.Andriuškevičius MMA narve turi 15 pergalių ir 4 pralaimėjimus. Lietuvis yra laimėjęs jau 8 kovas iš eilės ir išlieka nenugalėtas nuo pat 2009 m. spalio. „Bellator“ jis debiutavo 2019 m. vasario 9 d. Tuomet trečiajame raunde jis techniniu nokautu nugalėjo UFC patirties turintį britą Jamesą Mulheroną, kurį dėl patirtų sužalojimų sustabdė medikai.

K.Moore‘o statistika taip pat solidi – 9 pergalės ir 2 pralaimėjimai. Jis „Bellator“ debiutavo visai neseniai. Rugsėjo 27 d. vykusiame „Bellator 227“ turnyre airis po skirtingo teisėjų sprendimo įveikė patyrusį anglą Lee Chadwicką. Prieš tai – 2018 m. – „Cage Warriors 92“ turnyre jis patyrė skaudžiausią karjeros pralaimėjimą, kai perėjo į sunkiasvorių kategoriją ir kovoje dėl diržo per 15 sek. buvo nokautuotas Mauro Cerilli.

2017 m. K.Moore‘as tapo „Cage Warriors“ pussunkio svorio kategorijos čempionu, o savo diržą atlaisvino tada, kai pasirašė kontraktą su „Bellator“. Įdomu tai, kad atlaisvintą diržą šiemet iškovojo lietuvis Modestas Bukauskas. Airis sąsajų su Lietuva turi ir daugiau. 2011 m. pirma jo karjeros MMA kova vyko prieš lietuvį Rimantą Pūką. K.Moore‘as tuomet šventė pergalę.

Sportas.lt primena, kad šiemet „Bellator“ kovėsi ir dar du lietuviai – Julius Anglickas bei Mindaugas Gervė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų