Darius Labanauskas | Youtube.com nuotr.

Darius Labanauskas | Youtube.com nuotr.

 Anglijoje penktadienį prasidėjo prestižinis baigiamasis PDC „Players Championship“ smiginio turo turnyras – „Players Championship Finals“. Į jį pateko ir geriausias Lietuvos žaidėjas Darius Labanauskas (PDC-86).

Pirmajame rate 86-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis 6:5 išplėšė pergalę prieš anglą Harry Wardą (PDC-77). Lietuvis nežymiai pranoko varžovą pagal trijų strėlyčių taškų vidurkį (90,95 prieš 90,09). Abu žaidėjai po kartą sumetė 180 taškų, o įspūdingiausią „užsidarymą“ aštuntajame lege sukūrė D.Labanauskas, surinkęs 141 tašką. Taip lietuvis išlygino rezultatą, nors vienu metu turėjo 2 legų deficitą (2:4).

Lietuvis laimėjo minėtą legą, nors H.Wardas jį pradėjo pirmasis. Per likusį laiką legus laimėjo tik pirmasis mėtyti pradėjęs žaidėjas.

Antrajame rate D.Labanausko lauks velsietis Jonny Claytonas (PDC-13) arba anglas Ryanas Meikle‘as (PDC-75). Antrajame rate vėl bus žaidžiama iki 6 laimėtų legų, o mačas turėtų vykti šeštadienį.

Į šešioliktfinalį patekęs D.Labanauskas jau užsitikrino 5 tūkst. svarų sterlingų (5,82 tūkst. eurų). Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 500 tūkst. svarų sterlingų (582 tūkst. eurų).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai