Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Vienas geriausių futbolininkų pasaulyje Edenas Hazardas šių metų vasarą įgyvendino savo svajonę ir prisijungė prie Madrido „Real“, o dabar atskleidė, kad jį ne kartą viliojo ir kitas klubas.

Ilgus metus Londono „Chelsea“ gretose rungtyniavęs belgas iškilo kaip aukštos klasės futbolininkas, tačiau jis niekuomet neslėpė, kad jo svajonė – žaisti Madride.

Jam kitokį variantą norėjo pateikti Paryžiaus „Saint-Germain“, kurie, atskleidė pats futbolininkas, ne kartą jam siūlė sugrįžti atgal į Prancūziją. Visgi E.Hazardas kaskart tokio pasiūlymo atsisakydavo.

„PSG dažnai bandė mane prisikviesti. Nenoriu sugrįžti į „Ligue 1“, ypač ne į kitą klubą nei „Lille“. Todėl kiekvieną kartą jiems pasakydavau ne. 

Mano mintyse viskas buvo labai aišku. PSG yra toks klubas, kuris galėjo padėti man laimėti Čempionų lygą. Bet jie nebuvo mano planuose. Jeigu kada nors ir sugrįšiu į Prancūziją, prisijungsiu tik prie „Lille“, - teigia belgas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų