Rokas Giedraitis | „Twitter“ nuotr.

Rokas Giedraitis | „Twitter“ nuotr.

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (3/7) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje 80:99 (17:30, 21:25, 19:21, 23:23) turėjo pripažinti Kęstučio Kemzūros vadovaujamos Pirėjo „Olympiacos“ (4/6) pranašumą.

Užtikrintai rungtynes pradėję „Olympiacos“ krepšininkai susikrovė triuškinamą pranašumą 53:33. Graikijos klubas per likusį laiką apsukų nemažino ir iškovojo užtikrintą pergalę – 99:80.

Rokas Giedraitis per beveik 22 žaidimo minutes pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir rungtynes baigė su 0 naudingumo balų.

ALBA: Marcusas Erikssonas – 16 (4/7 trit., 16 naud. bal.), Makai Masonas – 15 (3/3 trit., 18 naud. bal.), Landry Nnoko – 11 (5 atk. kam.)

„Olympiacos“: Augustine‘as Rubitas – 16 (5/10 dvit., 8 atk. kam., 21 naud. bal.), Georgiosas Printezis – 15 (4/6 dvit., 19 naud. bal.), Kostas Papanikolaou (4 atk. kam.) ir Brandonas Paulas (4/7 trit.) – po 12, Vassilis Spanoulis – 11 (4 rez. perd.)

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai