„Žalgiris“
I kėlinys, 9 min.
20
:
16
Atsinaujins po sek
„Šiauliai“

Paaiškėjo „Red Bull Illume“ laimėtojai fotogalerija + VIDEO

2019.11.21 15:20
Energy: Ben Thouard | „Red Bull Illume“ nuotr.

Energy: Ben Thouard | „Red Bull Illume“ nuotr.

 Italijos Alpėse, daugiau nei dviejų kilometrų aukštyje įsikūrusiame LUMENS kalnų fotografijos muziejuje, trečiadienio vakarą buvo paskelbti didžiausio pasaulio ekstremalios fotografijos konkurso nugalėtojai. Tai geriausieji iš geriausiųjų – konkurse dalyvavo beveik 60 000 nuotraukų.

Svarbių skaičių yra ir daugiau – vienuolikoje kategorijų buvo atrinkta 60 finalistų, iš kurių išrinkti 11 kategorijų laimėtojų ir 1 bendras viso konkurso laimėtojas. Šiuo tapo Ben Thouard su savo sunkiai suvokiamu kadru, kuriame po vandeniu užfiksuotas jo draugas banglentininkas Ace Buchan. Ši nuotrauka surinko neįtikėtinai didelį balsų skaičių iš komisijos, kurią sudarė 50 savo srities profesionalų, – laimėjimas buvo tvirtas ir užtikrintas.

Tarp 60 geriausių konkurso darbų pateko ir viena lietuvio nuotrauka. Tai Andriaus Aleksandravičiaus darbas, priduotas į kategoriją „Playground“. Ir nors Lietuvis galiausiai nusileido vokiečiui Lorenz Holder, kuris laimėjo net dvi kategorijas, jis tapo pirmuoju tautiečiu, patekusiu į rinktinį „Red Bull Illume“ finalistų būrį.

Kitų kategorijų laimėtojai rikiuojasi taip:

Best of Instagram by SanDisk: Baptiste Fauchille

Creative by Skylum: Denis Klero

Emerging by Red bull Photography: Jean-Baptiste Liautard

Energy: Ben Thouard

Innovation by Sony: Laurence Crossman-Emms

Lifestyle: Alexander Wick

Masterpiece by EyeEm: Lorenz Holder

Moving Image: Rupert Walker

RAW: Noah Wetzel

Wings: Philip Platzer

Pasibaigus prakilniai apdovanojimų ceremonijai, laimėtojai išsiskirstė rankose laikydami ne tik apdovanojimus, bet ir praktiškus prizus – nuo kamerų, iki programų, o jų darbai iškeliavo į Bruneko slėnį, Pietu Tirolyje, Italijoje. Čia veiks visiems prieinama „Red Bull Illume“ darbų paroda.

Paraleliai, tokia pati paroda bus prieinama ir legendiniame „Red Bull“ septintajame angare Salzburge, ir didžiuosiuose pasaulio miestuose, mat visus 2020 metus geriausi fotografų darbai keliaus per pasaulį. Na, o jeigu šie kadrai ir tautiečio sėkmė įkvėpė dalyvauti patiems, konkursas grįš 2021 metais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal