„Žalgiris“
IV kėlinys, 9 min.
75
:
81
Atsinaujins po sek
„Šiauliai“
Sajadas Gharibi | Instagram.com nuotr

Sajadas Gharibi | Instagram.com nuotr

 Monstriškai atrodančiam „Irano Halkui“ Sajadui Gharibi turbūt būtų sunku surasti tinkamas kovos menų pirštines, todėl jo laimei, „Bare Knuckle Fighting Championship“ organizacijoje atletai kovoja be jų. Neseniai vykusio „BKFC 9“ turnyro pabaigoje organizacija pranešė, kad įspūdingai atrodantis kultūristas jau 2020 metais debiutuos šioje organizacijoje. Skelbiama, kad tai bus „JAV prieš Iraną: trečiasis pasaulinis karas“ kova.

Daugelis su dideliu susidomėjimu, laukia ką ringe parodys beveik 180 kg sveriantis iranietis. Visgi, BKFC ekspertas ir komentatorius Isaacas Vallie-Flaggas tikina, kad daug tikėtis iš S.Gharibi nevertėtų, nes ringe jis pasirodys katastrofiškai.

„Jei Hulkas tikrai kovos, tai bus katastrofa. Nepanašu, kad jis galėtų greitai judinti rankas ir atrodo putlus kaip zefyras. Įsivaizduoju, kad jei jis į ką nors pataikytų, priešininkui tikrai skaudėtų, tačiau jam pagauti profesionalų kovotoją ringe bus neįmanoma. Bet kuris sunkiasvoris, galintis judinti rankas, jį sužeis“, - aiškino I.Vallie-Flaggas.

Nors S.Gharibi kova veikiausiai virs farsu, tačiau BKFC komentatorius visiškai supranta organizacijos prezidento Davido Feldmano sprendimą.

„Jam reikia auginti organizaciją. Kai tik jis paskelbė apie kontraktą su S.Gharibi, internetas „sprogo“. Geresnio marketinginio triuko nesugalvosi. S.Gharibi tikrai pritrauks daugiau dėmesio BKFC organizacijai“, - pridėjo I.Vallie-Flaggas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal