„Nevėžis“
III kėlinys, 2 min.
50
:
46
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Kalnietis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kalnietis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Trečiadienį triuškinančią pergalę Europos taurės B grupėje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa, kuri svarbiose „Rytui“ rungtynėse svečiuose 92:77 (31:14, 22:18, 20:21, 19:24) pranoko Limožo CSP ekipą ir nutraukė net keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Geriausias rungtynes „Lokomotiv-Kuban“ gretose šiame sezone sužaidė neseniai ją papildęs Mindaugas Kuzminskas, kuris per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko perdavimą, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis per beveik 30 minučių įmetė 12 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko 18 naudingumo balų.

Limožo komandos gretose Ovidijus Varanauskas 31 minutę įmetė 11 taškų (3/5 dvit., 1/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Nepaisant to, kad „Rytas“ šiandien pralaimėjo Belgrade, tačiau išsaugojo ketvirtą poziciją, garantuojančią patekimą į kitą etapą, nes yra abu kartus įveikęs tiek pat pergalių dabar turintį „Lokomotiv-Kuban“ klubą.

Per likusius du turus „Rytas“ namuose susikaus su Bursos „Tofaš“, o svečiuose susitiks su Venecijos „Umana Reyer“ ekipa, tuo tarpu „Lokomotiv-Kuban“ namuose priims Belgrado „Partizan“, o svečiuose susikaus su „Tofaš“.

Kitose „Ryto“ grupės rungtynėse „Tofaš“ namuose 73:80 nusileido grupės lyderei „Umana Reyer“.

B grupės turnyrinė lentelė | Organizatorių nuotr.

B grupės turnyrinė lentelė | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-03 „Žalgiris“ 18:50 „Pieno žvaigždės“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva