„Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3/6) komanda Eurolygos turnyre pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 85:86 (16:19, 17:22, 20:23, 32:22) pripažino Atėnų „Panathinaikos“ (5/4) pranašumą.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Šeimininkai pelnė pirmuosius šešis mačo taškus ir tai buvo didžiausias komandos pranašumas per pirmąją mačo pusę.

Zachas LeDay‘us vienas pats per pirmąjį kėlinį įmetė 11 taškų, likę „Žalgirio“ žaidėjai surinko penkis ir po pirmojo ketvirčio šeimininkai atsiliko 16:19. Nicko Calatheso taškai antrajame ketvirtyje didino skirtumą iki 10 taškų, bet „Žalgiris“ po to spurtavo 5 – 0 ir deficitas sumažėjo perpus.

Prieš ilgąją pertrauką kauniečiai atsiliko 33:41.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ deficitas augo, kai N.Calathesas pataikė du tritaškius iš eilės ir šeimininkai atsiliko 35:51. „Žalgiris“ varžovams daugiau tolti neleido, bet kėlinys pasibaigė žaidimu taškas į tašką ir po 30 minučių kauniečiai atsiliko 53:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje taškus rinko Lukas Lekavičius, o likus apie 2 minutėms du tritaškius pataikęs Jockas Landale‘as priartino Kauno komandą 71:76.

Likus žaisti 30 sekundžių Mariaus Grigonio metimas mažino skirtumą iki trijų taškų. Graikai po to atsakė rezultatyvia ataka, bet Artūras Milaknis tritaškiu su pražanga likus 2 sekundėms mažino skirtumą 85:86.

Tačiau likusių sekundžių išsigelbėti nepakako.

„Žalgirio“ komandoje po traumos į aikštę grįžęs M.Grigonis pelnė devynis taškus, bet pataikė1 tritaškį iš 1.

Šeimininkų gretose su 15 taškų rezultatyviausias buvo Z.LeDay‘us, 14 įmetė L.Lekavičius.

Nugalėtojams N.Calathesas pelnė 19 taškų bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtadienį žalgiriečiai susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda.

„Žalgiris“: Zachas LeDay’us 15, Lukas Lekavičius 14, Jockas Landale’as 12 (4/6 trit., 8 atk. kam.), Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas – po 11, Marius Grigonis 9 (1/7 trit.).

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 19 (5/7 trit., 12 rez. perd., 32 n.b.), DeShaunas Thomasas 13, Ioannis Papapetrou 12 (5 atk. kam.), Jimmeris Fredette’as 11, Georgios Papagiannis 8.

Turnyrinė lentelė | Organizatorių nuotr.

2019-11-19 21:44:51
MILIAKNIS!!!! Kol "trajakininko" su rankena vietoj nosies neismes tol pergalių nebus
Svetlana
2019-11-19 21:44:25
nu myliu aš tą zachą lybae, tokio kūrybingo ir drąsaus žaidėjo negerbt būtų gėda, bet tie smėlio dėžės judesėliai po risky lay upų mane apšvitina didelia krindžo doze, gražaus vakaro ir jum
Kaip
2019-11-19 21:33:40
Sugalvojo atleisti Perezą, surasdo atpirkimo ožį, o kaip pvz. Grigonis tik 1 tritaškį iš šešių neįmestų žaidžia.
Albanas
2019-11-19 21:36:19
Kad visa komanda pradeda tik antroje pusėje žaisti, tegu pradeda daryti kaip futbole, pagal rezultatus ir atitinkamos minutės žaidimo, gal tada pradės stengtis.
2019-11-19 21:26:59
Vos neprisižaidė,bet vel paėjo.PAO mldc geras kofas buvo. 180€ i kišene.Linkėjimai Kaunui.
Gambleris
2019-11-19 22:01:01
180 i kišene, :D galesi drauga širdies ledu nusivest :D 180 :D
Yra!
2019-11-19 22:13:28
Žvengia lohelis ,kad ale tipo labai mazai 180.,kas tau kasdien dalina tiek lohas jibanutas
Oh shit
2019-11-19 20:39:55
Galutinė vieta eurolygoi. 12-14vieta.
Per kekvienas varžynas pakomentuosiu ir priminsiu.Linkėjimai Kaunui.
2019-11-19 22:38:37
Ne bobų reikalas,tavo žodis tik kovo 8 ir tai tik iki pietų.....daaaaamn oh shit :D :D
you shit
2019-11-19 22:41:45
bet kapšelių nušalimo lygis vis tiek priklausys nuo to, kiek nuoširdūs tavo "Linkėjimai Kaunui"
Oh shit
2019-11-19 22:56:53
Palaikau lietuvos komandas visada.Taip,kad snd linkejimai kaunui rytoi bus vilniuj.Nenoriu,kad pralaimėtu tiesiog taip gavosi ir viskas.Bus dar pergalių
Nu jo
2019-11-19 20:26:55
Iš po Perez turėtų ir apie Hayeses pagalvoti apie atleidimą na žmogui tikrai per augstas lygis žaisti eurolygoj. Kazkaip nesitiki kad iš jo ateiti kas iseis.
Jo jo
2019-11-19 21:41:42
Greičiau jasikevisciu turėtu atleist. Žaidėjai surinkti geri, bet juos psichologiškai supises treneris
Rudžių fasadas saloje
2019-11-19 20:10:20
Gaus ir šiandien nuo graikų klubo, 99,9 proc. taip nieko neįmetant greit baigsis ir visi sold out'ai, jei nesibaigs, reiškia Kaune nėra jokių kitų pramogų.
Zemaic
2019-11-19 21:56:52
Cia ir yra kaune sirgaliai tikraja to zodzio prasme istikimi klubui nepriklausomai nuo rezultato bet ne tau dalbajobui suprast kauno sirgaliu dvasia jauciama visoj eurolygoj apie juos raso apie juos skaito kaip apie nei viena eurolygos kluba visi nori cia zaisti nesvarbu az uz ar pries zalgiri tokia atmosfera kuria sukauria sirgaliai yra ypatinga kas rasot pries ateikit pajuskit lazinuos iseisit kitaip galvodami aisku isskyrus rytfaniai
taigi
2019-11-19 19:42:15
Įdomu, ties kuriuo savo tašku Leday daužydamas sau per galvą nukautuotu pats save?
Karina
2019-11-19 21:56:19
labai geras klausimas. priklauso manau nuo to kiek drėgnas jo headbandas, nes kol sausas amortizuoja daug taškų. sporinčiau, kad 27 yra ta riba kada turėtų arenoj šviesa dingt. turiu sąsiuvinį kuriame skaičuoju zacho lebae smūgius sau į galvą tai šį sezona gaunasi vidutiniškai po vieną Parkinsona nuo 47metų amžiaus, o kokia jūsų nuomonė

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …